Programma voorbereiding 073-clubs

DEN BOSCH – Hoewel het afgelopen voetbaljaar er nog maar net op zit, richten we nu al onze blik op het seizoen 2019-2020. De maanden juli en augustus staan traditiegetrouw in het teken van oefenwedstrijden. 073voetbal vroeg aan de regioclubs wanneer, waar en tegen wie ze die spelen en zette het – voor de echte liefhebber – allemaal op een rijtje.

Liever per club opzoeken? Scroll verder naar beneden!

5-jul ZVS – Kawin (in Boxtel)
6-jul Vorstenbossche Boys – FC Den Bosch
12-jul ZVS – Excelsior’31 (in Boxtel)
13-jul Den Dungen – FC Den Bosch
20-jul FC Dordrecht – FC Den Bosch (in Zaltbommel)
24-jul FC Den Bosch – Sparta Rotterdam (in De Vliert)
27-jul GVVV – OJC Rosmalen
FC Den Bosch – Regioteam Rotterdam (in De Vliert)
30-jul Kozakken Boys – OJC Rosmalen
FC Den Bosch – Al Taawon (in De Vliert)
2-aug FC Den Bosch – Excelsior (in De Vliert)
3-aug OJC Rosmalen – HZVV
8-aug Preseason toernooi OJC Rosmalen
OJC Rosmalen – Achilles Veen
ASWH – UNA
10-aug Preseason toernooi OJC Rosmalen
Verliezers donderdag tegen elkaar (3e/4e plaats)
Winnaars donderdag tegen elkaar (finale)
13-aug Nooit Gedacht – Helvoirt
RKVVO – Schijndel
WHV – RKKSV
16-aug BE’79 – FCK/De Hommel
ZVS – ??
5-kernentoernooi bij Irene:

BMC – SCG’18 en Den Dungen – Irene

17-aug Grad de Wit toernooi bij WEC
Met Avanti’31, Schijndel en WEC
CHC – Roda Boys
VVGZ – Nivo Sparta
Jan van Arckel – OJC Rosmalen 2
Maasdonk Cup bij EVVC, met EVVC, Nooit Gedacht en Nulandia
Zwaluw VFC – Festilent
Helvoirt – ODC
GVV – SV BLC
Noordwijk – OJC Rosmalen
18-aug FC Engelen – SCO
BVV – RWB
OSC’45 – DIA
Emplina – RKDVC
Maliskamp – Nieuwkuijk
RKKSV – NLC’03
Hedel – Wilhelmina
UDI’19 2 – Vlijmense Boys
Haarsteeg – DVG
Toernooi Sarto, met onder meer TGG
5 kernentoernooi bij Irene:

Den Dungen – BMC en SCG’18 – Irene

Irene – BMC en SCG’18 – Den Dungen
20-aug Real Lunet – UDI’19
Nemelaer – OJC Rosmalen
CHC – NEO’25
Nivo Sparta – SV TOP
SBC – Schijndel
Jan van Arckel – MVV’58
Emplina – VOAB
Wilhelmina – ONI
Nooit Gedacht – SCG’18
OSC’45 – Boxtel
21-aug Nijnsel – ODC
Haarsteeg – SCO
22-aug GVV – TGG
Helvoirt – Hilvaria
23-aug FCK/De Hommel – ZVG (locatie volgt)
Brabantia – ZVS
24-aug Toernooi Nemelaer, met Helvoirt en Zwaluw VFC
OJC Rosmalen – Deurne
Nivo Sparta – Nieuw Lekkerland
Wilhelmina – SV BLC
Nulandia – RKKSV
Nooit Gedacht – Unitas’59
Sparta’25 – ODC
Toernooi Boxtel, met DVG, Alem en Spoordonkse Boys
25-aug Real Lunet – Trinitas Oisterwijk
Concordia Delft – Avanti’31
Minitoernooi FC Engelen, met Haarsteeg en Boekel
CHC – OJC Rosmalen 2
Be Ready – BVV
Hedel – Irene
NLC’03 – OSC’45
RKDVC – DIA
Essche Boys – Maliskamp
Jan van Arckel – Odiliapeel
Emplina – Olympia’18
EVVC – BMC
WSC – Nieuwkuijk
DSC – Den Dungen
Avesteyn – Vlijmense Boys
Heerewaarden – RKVSC
27-aug Real Lunet – TGG
CHC – SV BLC
Nivo Sparta – SVW
Schijndel – Sparta’25
Roda Boys – Nemelaer
OSC’45 – Irene
Maliskamp – FC Schadewijk
RKKSV – BMC
Nooit Gedacht – Zwaluw VFC
DVG – Helvoirt
28-aug FCK/De Hommel – FT Antwerpen
29-aug Boxtel – ODC
30-aug ZVS – ??
3-sep CHC – Real Lunet
OJC Rosmalen 2 – Zwaluw VFC
BMC – Alem
Nulandia – SV BLC
Haarsteeg – Wilhelmina’26
4-sep Hasselt – FCK/De Hommel
5-sep DESK – Nemelaer
Jong Brabant – Jan van Arckel
10-sep Real Lunet – Margriet
WSC – CHC
Maliskamp – Maliskamp 2
Jan van Arckel – Achilles Reek
Zwaluw VFC – GVV
Den Dungen – Alem
Boxtel – FC De Rakt
Haarsteeg – Nulandia
12-sep WEC – RKKSV
17-sep Best Vooruit – EVVC
Toch liever per club opzoeken? Hieronder het overzicht per club:
Avanti’31
17-aug Grad de Wit-toernooi bij WEC, met ook Schijndel
(volgorde is n.n.b.)
25-aug Concordia Delft – Avanti’31
SV BLC  
17-aug GVV – SV BLC
24-aug Wilhelmina – SV BLC
27-aug CHC – SV BLC
3-sep Nulandia – SV BLC
BMC
16+18-aug 5-kernen toernooi bij Irene
16 augustus: BMC – SCG’18
18 augustus: Den Dungen – BMC en Irene – BMC
25-aug EVVC – BMC
27-aug RKKSV – BMC
3-sep BMC – Alem
FC Den Bosch
6-jul Vorstenbossche Boys – FC Den Bosch
13-jul Den Dungen – FC Den Bosch
20-jul FC Dordrecht – FC Den Bosch (in Zaltbommel)
24-jul FC Den Bosch – Sparta Rotterdam
27-jul FC Den Bosch – Regioteam Rotterdam (in De Vliert)
30-jul FC Den Bosch – Al Taawon (in De Vliert)
2-aug FC Den Bosch – Excelsior (in De Vliert)
Boxtel
20-aug OSC’45 – Boxtel
24-aug Thuistoernooi met Alem, DVG en Spoordonkse Boys
29-aug Boxtel – ODC
10-sep Boxtel – FC De Rakt
BVV
18-aug BVV – RWB
25-aug Be Ready – BVV
CHC
17-aug CHC – Roda Boys
20-aug CHC – NEO’25
25-aug CHC – OJC Rosmalen 2
27-aug CHC – SV BLC
3-sep CHC – Real Lunet
10-sep WSC – CHC
DSC
25-aug DSC – Den Dungen
Den Dungen
13-jul Den Dungen – FC Den Bosch
16-aug 5 kernentoernooi bij Irene: Den Dungen – Irene
18-aug 5 kernentoernooi bij Irene: Den Dungen – BMC en SCG’18 – Den Dungen
25-aug DSC – Den Dungen
10-sep Den Dungen – Alem
Emplina
18-aug Emplina – RKDVC
20-aug Emplina – VOAB
25-aug Emplina – Olympia’18
FC Engelen
18-aug FC Engelen – SCO
25-aug Minitoernooi thuis, met Haarsteeg en Boekel Sport
(volgorde is n.n.b.)
27-aug FC Engelen – Trinitas Oisterwijk
EVVC
17-aug Maasdonk Cup bij EVVC met Nulandia en Nooit Gedacht
25-aug EVVC – BMC
17-sep Best Vooruit – EVVC
Haarsteeg
18-aug Haarsteeg – DVG
21-aug Haarsteeg – SCO
25-aug Minitoernooi bij FC Engelen, met ook Boekel Sport
(volgorde is n.n.b.)
3-sep Haarsteeg – Wilhelmina’26
10-sep Haarsteeg – Nulandia
Hedel
18-aug Hedel – Wilhelmina
25-aug Hedel – Irene
Helvoirt
13-aug Nooit Gedacht – Helvoirt
17-aug Helvoirt – ODC
22-aug Helvoirt – Hilvaria
24-aug Van Helvoort Sports Fair Play Cup bij Nemelaer
Tegen Nemelaer en Zwaluw VFC (volgorde n.n.b.)
27-aug DVG – Helvoirt
FCK/De Hommel
16-aug BE’79 – FCK/De Hommel
23-aug FCK/De Hommel – ZVG/Cagemax (locatie volgt)
28-aug FCK/De Hommel – FT Antwerpen
4-sep Hasselt – FCK/De Hommel
Jan van Arckel
17-aug Jan van Arckel – OJC Rosmalen 2
20-aug Jan van Arckel – MVV’58
25-aug Jan van Arckel – Odiliapeel
5-sep Jong Brabant – Jan van Arckel
10-sep Jan van Arckel – Achilles Reek
Maliskamp
18 augusts Maliskamp – Nieuwkuijk
25-aug Essche Boys – Maliskamp
27-aug Maliskamp – FC Schadewijk
10-sep Maliskamp – Maliskamp 2
Nieuwkuijk
18-aug Maliskamp – Nieuwkuijk
25-aug WSC – Nieuwkuijk
Nemelaer
20-aug Nemelaer – OJC Rosmalen
24-aug Thuistoernooi, met Helvoirt en Zwaluw (volgorde n.n.b.)
27-aug Roda Boys – Nemelaer
5-sep DESK – Nemelaer
Nivo Sparta
17-aug VVGZ – Nivo Sparta
20-aug Nivo Sparta – SV TOP
24-aug Nivo Sparta – Nieuw Lekkerland
27-aug Nivo Sparta – SVW
Nooit Gedacht
13-aug Nooit Gedacht – Helvoirt
17-aug Maasdonk Cup bij EVVC tegen EVVC en Nulandia
20-aug Nooit Gedacht – SCG’18
24-aug Nooit Gedacht – Unitas’59
27-aug Nooit Gedacht – Zwaluw VFC
Nulandia
17-aug Maasdonk Cup bij EVVC, met ook Nooit Gedacht
24-aug Nulandia – RKKSV
3-sep Nulandia – SV BLC
10-sep Haarsteeg – Nulandia
ODC
17-aug Helvoirt – ODC
21-aug Nijnsel – ODC
24-aug Sparta’25 – ODC
29-aug Boxtel – ODC
OJC Rosmalen
27-jul
30-jul Kozakken Boys – OJC Rosmalen
3-aug OJC Rosmalen – HZVV
8+10-aug Pre-season toernooi tegen ASWH, UNA en Achilles Veen
17-aug Noordwijk – OJC Rosmalen
20-aug Nemelaer – OJC Rosmalen
24-aug OJC Rosmalen – Deurne
OSC’45
18-aug OSC’45 – DIA
20-aug OSC’45 – Boxtel
25-aug NLC’03 – OSC’45
27-aug OSC’45 – Irene
Real Lunet
20-aug Real Lunet – UDI’19
25-aug Real Lunet – Trinitas Oisterwijk
27-aug Real Lunet – TGG
3-sep CHC – Real Lunet
10-sep Real Lunet – Margriet
RKDVC
18-aug Emplina – RKDVC
25-aug RKDVC – DIA
RKKSV
13-aug WHV – RKKSV
18-aug RKKSV – NLC’03
24-aug Nulandia – RKKSV
27-aug RKKSV – BMC
12-sep WEC – RKKSV
RKVSC
25-aug Heerewaarden – RKVSC
SCG’18
16-aug 5 kernentoernooi bij Irene: BMC – SCG’18
18-aug 5 kernentoernooi bij Irene: SCG’18 – Irene en SCG’18 – Den Dungen
20-aug Nooit Gedacht – SCG’18
24-aug Wordt z.s.m. bekend
Schijndel
13-aug RKVVO – Schijndel
17-aug Grad de Wit toernooi bij WEC tegen Avanti’31 en WEC
20-aug SBC – Schijndel
27-aug Schijndel – Sparta’25
TGG
18-aug Toernooi bij  Sarto
22-aug GVV – TGG
27-aug Real Lunet – TGG
Vlijmense Boys
18-aug UDI’19 2 – Vlijmense Boys
25-aug Avesteyn – Vlijmense Boys
Wilhelmina
18-aug Hedel – Wilhelmina
20-aug Wilhelmina – ONI
24-aug Wilhelmina – SV BLC
ZVS/Bodemflex
5-jul ZVS/Bodemflex – Kawin (in Boxtel)
12-jul ZVS/Bodemflex – Excelsior’31 (in Boxtel)
16-aug ZVS/Bodemflex – ??
23-aug Brabantia – ZVS/Bodemflex
30-aug ZVS/Bodemflex – ??
Zwaluw VFC
17-aug Zwaluw VFC – Festilent
24-aug Toernooi bij Nemelaer, met ook Helvoirt (volgorde n.n.b.)
27-aug Nooit Gedacht – Zwaluw VFC
3-sep OJC Rosmalen 2 – Zwaluw VFC
10-sep Zwaluw VFC – GVV
Foto: Gerald van Zanten
Dit bericht is geplaatst in Algemeen. Bookmark de permalink.

Geef een reactie