Het 073voetbal voorbereidingsprogramma

DEN BOSCH – Tijdens de afgelopen weken hebben we met vereende krachten het volledige voorbereidingsprogramma van alle clubs uit ons volggebied bij elkaar gesprokkeld. Wie oefent wanneer tegen wie? Bekijk het in onderstaand overzicht.

Alleen geïnteresseerd in het oefenprogramma van een bepaalde regioclub? Scroll dan door naar beneden, waar alle vriendschappelijke duels per vereniging staan opgesomd.

.

Programma voorbereiding 073voetbal clubs
4-jul Jan van Arckel – NOAD’32 (3-2)
11-jul NOAD’32 – Jan van Arckel (?-?)
16-jul Jan van Arckel – Leerdam Sport’55 (?-?)
18-jul FC Den Bosch – Nivo Sparta (9-0)
25-jul FC Den Bosch – De Treffers (5-0)
Jan van Arckel – FC Drunen Verv.
1-aug OJC Rosmalen – Noordwijk
6-aug Toernooi bij OJC Rosmalen met OJC Rosmalen, UNA, Blauw Geel’38 en Achilles Veen
7-aug FC Den Bosch – Regioteam Rotterdam
8-aug Toernooi bij OJC Rosmalen met OJC Rosmalen, UNA, Blauw Geel’38 en Achilles Veen
9-aug HVCH – Real Lunet
OSC’45 – TGG
Jan van Arckel – OJC Rosmalen O23
11-aug Irene – RKKSV
Nemelaer – Nivo Sparta
TEC – FC Den Bosch
GRC’14 – CHC
13-aug Avanti’31 – OJC Rosmalen O23
Maliskamp – NOAD’32
14-aug Botafogo – ZVS/Bodemflex
15-aug Alem – SCG’18
ASWH – OJC Rosmalen
BVV – SV BLC
FC Den Bosch – Roda JC
Nivo Sparta – IJFC
OJC Rosmalen – Nemelaer
Toernooi bij Real Lunet met Real Lunet, TGG en OJC Rosmalen O23
Maasdonk Cup bij Nooit Gedacht met EVVC, Nooit Gedacht en Nulandia
Toernooi bij SVSSS met o.a. Haarsteeg
FC Tilburg – Helvoirt
16-aug Avanti’31 – Sparta’25
CHC – WSC
Den Dungen – DIA
Emplina – Unitas’59
FC Engelen – OSC’45
Jan van Arckel – Hedel
Vlijmense Boys – RWB
WHV – RKKSV
Wilhelmina – Irene
RKVSC – Dussense Boys
18-aug CHC – Roda Boys
DAW Schaijk – Haarsteeg
Nivo Sparta – Helvoirt
Nooit Gedacht – Festilent
OJC Rosmalen – FC Den Bosch O21
Schijndel – ODC
Trinitas Oisterwijk – Nulandia
Woudrichem – RKDVC
20-aug Almere City FC – FC Den Bosch
DSC – OJC Rosmalen O23
DVG – Boxtel
Real Lunet – Cito
RKKSV – VESTA’19
RKVSC – LSV
22-aug 5-Kernentoernooi bij BMC met BMC, Den Dungen, Irene en SCG’18
Alem – Boxtel
Berghem Sport – EVVC
SV BLC – Jan van Arckel
CHC – Tricht
Grad de Wit toernooi bij Schijndel met Avanti’31, Schijndel en WEC
Van Helvoort Sports Fair-Play Cup bij Helvoirt met Helvoirt, Nemelaer en Zwaluw VFC
Nivo Sparta – Delta Sports’55
Nooit Gedacht – VESTA’19
OJC Rosmalen – SC Feyenoord
23-aug Boekel Sport – FC Engelen
BVV – OVC’26
Haarsteeg – Wilhelmina
Real Lunet – Hilvaria
RKDVC – Emplina
RKKSV – Achilles Reek
SV Ruwaard – Maliskamp
TGG – OJC Rosmalen O23
FC Tilburg – Vlijmense Boys
Unitas’59 2 – Hedel
24-aug FCK/De Hommel – ZVS/Bodemflex
25-aug Avanti’31 – Maliskamp
BMC – DSC
CHC – Tricht
GJS – Nivo Sparta
Haarsteeg – NOAD’32
OJC Rosmalen – ??
Real Lunet – Nulandia
Rhode – Schijndel
VOAB – Emplina
Wilhelmina’26 – Nemelaer
Wilhelmina – BVV
FC Schadewijk – CHC
DVG – Helvoirt
27-aug Madereros CF – FCK/De Hommel
28-aug ZVS/Bodemflex – FC Morado
29-aug Rijsoord – OJC Rosmalen
1-sep SV BLC – CHC
Haarsteeg – RFC
MVV’58 – BVV
Nooit Gedacht – Wilhelmina
Real Lunet – SV TOP
WNC – FC Engelen
Zwaluw VFC – OJC Rosmalen O23
2-sep FC Eindhoven 2 – ZVS/Bodemflex
3-sep Den Dungen – RKDVC
Volkel – BMC
4-sep ZVVM/Campus – ZVS/Bodemflex (beker)
8-sep CHC – NEO’25
FC Engelen – HVCH
Helvoirt – Trinitas Oisterwijk
Kerkwijk – Hedel
Maliskamp – WSC
Nivo Sparta – SV TOP
Nulandia – BVV
Schijndel – Oirschot Vooruit
15-sep ODC – Boxtel
OJC Rosmalen – CHC
Nemelaer – VOAB
SCG’18 – OJC Rosmalen O23
22-sep Zwaluw VFC – CHC
Overzicht per club
Avanti’31
13-aug Avanti’31 – OJC Rosmalen O23
16-aug Avanti’31 – Sparta’25
22-aug Grad de Wit toernooi bij Schijndel
25-aug Avanti’31 – Maliskamp
SV BLC
15-aug BVV – SV BLC
22-aug SV BLC – GVV
1-sep SV BLC – CHC
BMC
22-aug 5 kernentoernooi bij BMC
25-aug BMC – DSC
3-sep Volkel – BMC
Boxtel
20-aug DVG – Boxtel
22-aug Alem – Boxtel
15-sep ODC – Boxtel
BVV
15-aug BVV – SV BLC
23-aug BVV – OVC’26
25-aug Wilhelmina – BVV
1-sep MVV’58 – BVV
8-sep Nulandia – BVV
CHC
11-aug GRC’14 – CHC
16-aug CHC – WSC
18-aug CHC – Roda Boys
22-aug CHC – Tricht
25-aug FC Schadewijk – CHC
1-sep SV BLC – CHC
8-sep CHC – NEO’25
15-sep OJC Rosmalen – CHC
22-sep Zwaluw VFC – CHC
FC Den Bosch
18-jul FC Den Bosch – Nivo Sparta (9-0)
25-jul FC Den Bosch – De Treffers (5-0)
7-aug FC Den Bosch – Regioteam Rotterdam
11-aug TEC – FC Den Bosch
15-aug FC Den Bosch – Roda JC
20-aug Almere City FC – FC Den Bosch
Den Dungen
16-aug Den Dungen – DIA
22-aug 5-kernentoernooi bij BMC
3-sep Den Dungen – RKDVC
DSC
20-aug DSC – OJC Rosmalen O23
25-aug BMC – DSC
DZV/Biggelaar
Emplina
16-aug Emplina – Unitas’59
23-aug RKDVC – Emplina
25-aug VOAB – Emplina
FC Engelen
16-aug FC Engelen – OSC’45
23-aug Boekel Sport – FC Engelen
1-sep WNC – FC Engelen
8-sep FC Engelen – HVCH
FCK/De Hommel
24-aug FCK/De Hommel – ZVS/Bodemflex
27-aug Madereros CF – FCK/De Hommel
Essche Boys
EVVC
15-aug Maasdonk Cup bij Nooit Gedacht
22-aug Berghem Sport – EVVC
Haarsteeg
15-aug Toernooi bij SVSSS
18-aug DAW Schaijk – Haarsteeg
23-aug Haarsteeg – Wilhelmina
25-aug Haarsteeg – NOAD’32
1-sep Haarsteeg – RFC
Hedel
16-aug Jan van Arckel – Hedel
23-aug Unitas’59 2 – Hedel
8-sep Kerkwijk – Hedel
Helvoirt
15-aug FC Tilburg – Helvoirt
18-aug Nivo Sparta – Helvoirt
22-aug Van Helvoort Sports Fair-Play Cup bij Helvoirt
25-aug DVG – Helvoirt
8-sep Helvoirt – Trinitas Oisterwijk
Jan van Arckel
4-jul Jan van Arckel – NOAD’32 (3-2)
11-jul NOAD’32 – Jan van Arckel (?-?)
16-jul Jan van Arckel – Leerdam Sports’55 (?-?)
25-jul Jan van Arckel – FC Drunen Afg.
9-aug Jan van Arckel – OJC Rosmalen O23
16-aug Jan van Arckel – Hedel
22-aug SV BLC – Jan van Arckel
Maliskamp
13-aug Maliskamp – NOAD’32
23-aug SV Ruwaard – Maliskamp
25-aug Avanti’31 – Maliskamp
8-sep Maliskamp – WSC
Nemelaer
11-aug Nemelaer – Nivo Sparta
15-aug OJC Rosmalen – Nemelaer
22-aug Van Helvoort Spots Fair-Play Cup bij Helvoirt
25-aug Wilhelmina’26 – Nemelaer
15-sep Nemelaer – VOAB
Nivo Sparta
18-jul FC Den Bosch – Nivo Sparta (9-0)
11-aug Nemelaer – Nivo Sparta
15-aug Nivo Sparta – IJFC
18-aug Nivo Sparta – Helvoirt
22-aug Nivo Sparta – Delta Sports’55
25-aug GJS – Nivo Sparta
8-sep Nivo Sparta – SV TOP
Nooit Gedacht
15-aug Maasdonk Cup bij Nooit Gedacht
18-aug Nooit Gedacht – Festilent
22-aug Nooit Gedacht – VESTA’19
1-sep Nooit Gedacht – Wilhelmina
Nulandia
15-aug Maasdonk Cup bij Nooit Gedacht
18-aug Trinitas Oisterwijk – Nulandia
25-aug Real Lunet – Nulandia
8-sep Nulandia – BVV
ODC
18-aug Schijndel – ODC (o.v.b.)
25-aug ODC – Sparta’25
15-sep ODC – Boxtel
OJC Rosmalen
1-aug OJC Rosmalen – Noordwijk
6-aug Toernooi bij OJC Rosmalen
8-aug Toernooi bij OJC Rosmalen
15-aug ASWH – OJC Rosmalen
OJC Rosmalen – Nemelaer
18-aug OJC Rosmalen – FC Den Bosch O21
22-aug OJC Rosmalen – SC Feyenoord
25-aug OJC Rosmalen – ??
29-aug Rijsoord – OJC Rosmalen
15-sep OJC Rosmalen – CHC
OSC’45
9-aug OSC’45 – TGG
16-aug FC Engelen – OSC’45
Real Lunet
9-aug HVCH – Real Lunet
15-aug Toernooi bij Real Lunet
20-aug Real Lunet – Cito
23-aug Real Lunet – Hilvaria
25-aug Real Lunet – Nulandia
1-sep Real Lunet – SV TOP
RKDVC
18-aug Woudrichem – RKDVC
23-aug Emplina – RKDVC
3-sep Den Dungen – RKDVC
RKKSV
11-aug Irene – RKKSV
16-aug WHV – RKKSV
20-aug RKKSV – VESTA’19
23-aug RKKSV – Achilles Reek
RKVSC
16-aug RKVSC – Dussense Boys
20-aug RKVSC – LSV
SCG’18
15-aug Alem – SCG’18
22-aug 5-kernentoernooi bij BMC
15-sep SCG’18 – OJC Rosmalen O23
Schijndel
18-aug Schijndel – ODC
22-aug Grad de Wit toernooi bij Schijndel
25-aug Rhode – Schijndel
8-sep Schijndel – Oirschot Vooruit
TGG
9-aug OSC’45 – TGG
15-aug Toernooi bij Real Lunet
23-aug TGG – OJC Rosmalen O23
Vlijmense Boys
16-aug Vlijmense Boys – RWB (o.v.b.)
23-aug FC Tilburg – Vlijmense Boys
Wilhelmina
16-aug Wilhelmina – Irene
23-aug Haarsteeg – Wilhelmina
25-aug Wilhelmina – BVV
1-sep Nooit Gedacht – Wilhelmina
ZVS/Bodemflex
14-aug Botafogo – ZVS/Bodemflex
24-aug FCK/De Hommel – ZVS/Bodemflex
28-aug ZVS/Bodemflex – FC Morado
2-sep FC Eindhoven 2 – ZVS/Bodemflex
4-sep ZVVM/Campus – ZVS/Bodemflex (beker)
Zwaluw VFC
22-aug Van Helvoort Sports Fair-Play Cup bij Helvoirt
1-sep Zwaluw VFC – OJC Rosmalen O23
22-sep Zwaluw VFC – CHC

Eén gedachte over “Het 073voetbal voorbereidingsprogramma

  • 23 juli 2020 om 20:32
    Permalink

    Het kernen toernooi wordt niet bij vv Den Dungen gehouden, maar bij de vv BMC.

Geef een reactie