Topscorers

Sinds enkele jaren houdt 073voetbal.nl een rangschikking van de regionale topschutters bij. Van de 1e divisie tot en met de 5e klasse, alle doelpuntenmakers van de eerste elftallen uit de regio worden vermeld op onderstaande lijst:

Topscorers per 14-10
Luc Pelleboer BLC 5 + 3
Mounir Hadouir CHC 4 + 1
Bas Vos DSC 4 + 2
Leon Brok Hedel 4 + 1
Günther van Meurs Maliskamp 4 + 1
Max Raijmakers Nieuwkuijk 4 + 1
Geert Korsten Nulandia 4 + 3
Mark Ruijssenaars Nulandia 4 + 2
Teun van der Donk Nulandia 4
Jordey van Ham Wilhelmina 4 + 2
Niels Nagtzaam BLC 3
Piet Vollebergh BLC 3 + 1
Bart Haerkens EVVC 3 + 1
Alexander Laukart FC Den Bosch 3
Danny Verbeek FC Den Bosch 3
Dylan Dominques FC Engelen 3 + 1
Luca Schrier FC Engelen 3 + 1
Mathieu Schellekens Haarsteeg 3
Joep van der Heijden Hedel 3
Kevin Schreuder Jan van Arckel 3
Jaouad Chraou OJC Rosmalen 3 + 2
Mahir Nuradin OSC ’45 3
Tugsad Kali RKDVC 3 + 1
Tom Hendriks RKKSV 3 + 1
Peti Lutgens Vlijmense Boys 3 + 1
Koen van Engeland Avanti ’31 2 + 1
Bryan de Gier BLC 2 + 1
Jori van de Berk BLC 2 + 2
Tom Schuurmans Den Dungen 2
Jordy de Wit DSC 2
Jurgen van der Velden DVG 2 + 1
Luuk Wolfs Essche Boys 2
Leo Väisänen FC Den Bosch 2
Paco van Moorsel FC Den Bosch 2
Ruben da Rocha Rodrigues FC Den Bosch 2
Lars Habraken Haarsteeg 2
Jimmy Floor Hedel 2 + 1
Laurant de Bekker Maliskamp 2 + 1
Sonny Cajaux Maliskamp 2 + 1
Stijn Schulte Maliskamp 2
Giel van de Ven Nemelaer 2
Mitchel Fitters Nieuwkuijk 2
Joep van der Meijden ODC 2
Kay Huijgens OJC Rosmalen 2
Kay van den Boogaard OJC Rosmalen 2
Tjeerd Pijnenburg Schijndel 2 + 1
Jordy Gutte TGG 2
Ayoub Bakkali Vlijmense Boys 2
Nick Pijnenburg Vlijmense Boys 2
Djordi Meerveld Wilhelmina 2
Martin de Laat Zwaluw VFC 2
Alejandro Navarro Keeris Avanti ’31 1 + 1
Lus van Houtum Avanti ’31 1
Milan Lucius Avanti ’31 1
Jori Pallada BLC 1
Youri Minkels BLC 1 + 1
Noud Voets BMC 1 + 1
Robin Smit BMC 1 + 1
Sjors van Zoggel BMC 1
Thijs Govers BMC 1 + 1
Tom Schuurmans BMC 1
Jesse van Homelen Boxtel 1 + 1
Lars van Hamond Boxtel 1
Stefan Persoons Boxtel 1 + 1
Daniel Kengawe BVV 1
Dylano Dekker BVV 1
Ilias Sadqi BVV 1
Johnny de Nies BVV 1 + 1
Wesley Hamminga BVV 1
Youssef Alaoui BVV 1 + 1
Fayssel el Ghamarti CHC 1
Glenn Kusters CHC 1 + 1
Kevin Kuiper CHC 1
Mouad Hassan CHC 1 + 1
Samir Johri CHC 1
Chiel Dalessi Den Dungen 1
Jeffrey Sterks Den Dungen 1
Leon van Heel DSC 1 + 1
Roy van Beurden DSC 1 + 1
Tim Coset DSC 1
Ton Burg DSC 1
Bas Smulders DVG 1
Bas van Houtum DVG 1
Luuk van de Ven DVG 1 + 1
Guillermo Le Couvreur Emplina 1 + 1
Niels Nijbroek Emplina 1
Youssef Johri Emplina 1
Gerwin van der Boom EVVC 1
Joris van der Doelen EVVC 1
Abduisamed Abdullahi FC Den Bosch 1
Azzeddine Dkidak FC Den Bosch 1
Luuk Brouwers FC Den Bosch 1
Mats Deijl FC Den Bosch 1
Ryan Trotman FC Den Bosch 1 + 1
Stafan Velkov FC Den Bosch 1
Marijn van Rijswijk FC Engelen 1
Twan Passon FC Engelen 1
Gijs de Vaan Haarsteeg 1 + 1
Rick van de Griendt Haarsteeg 1
Jelmer Toonen Hedel 1
Tim Krikken Hedel 1
Younes Bouchti Hedel 1
Nick van der Bruggen Helvoirt 1
Dennis van Heusden Jan van Arckel 1 + 1
Jeroen de Groot Jan van Arckel 1
Daut Selmani Maliskamp 1 + 1
Mark van de Ven Maliskamp 1
Ron van Boxtel Maliskamp 1 + 1
Geert van de Ven Nemelaer 1
Gijs van Baast Nemelaer 1
Wouter Molenaar Nemelaer 1
Niels de Kok Nieuwkuijk 1 + 1
Roy de Vaan Nieuwkuijk 1
Joris van Hazenberg Nulandia 1
Juul Ruijs Nulandia 1 + 1
Rick Korsten Nulandia 1
Stef van den Hurk Nulandia 1
Tom van de Ven Nulandia 1 + 1
Yassine Rouadi ODC 1
Etiandro Garcia Pimentel OJC Rosmalen 1
Ilias Zaimi OJC Rosmalen 1
Mitchel Bastianen OJC Rosmalen 1 + 1
Roel van de Sande OJC Rosmalen 1
Tonny Maric OJC Rosmalen 1 + 1
Fouad Arbib OSC ’45 1
Mark van der Hoven OSC ’45 1
Mohamed Kaddouri OSC ’45 1
Arda Havar Real Lunet 1
Frank van der Struijk Real Lunet 1
Imad Hamria Real Lunet 1
Yasin Uluman Real Lunet 1
Rik Lijbers RKDVC 1
Dennis Vorstenbosch RKKSV 1 + 1
Max van Hemmen RKKSV 1
Arthur Bot SCG ’18 1
Jordi van Lijssel SCG ’18 1
Luuk van Loon SCG ’18 1
Marc Groetelaers SCG ’18 1
Brent Blummel Schijndel 1 + 1
Martijn van Grinsven Schijndel 1 + 1
Achmed Moujahid TGG 1
Johnny Hensels TGG 1
Leon van Gulik TGG 1 + 1
Ricardo Kazanci TGG 1
Djemal Arikan Vlijmense Boys 1
Jerre Geerts Vlijmense Boys 1 + 1
Stef Lammers Vlijmense Boys 1 + 1
Wesley Paijmans Vlijmense Boys 1
Bilal Johri Wilhelmina 1
Jeroen de Jong Wilhelmina 1 + 1
Pim Stoop Wilhelmina 1 + 1
Rick Dortmans Wilhelmina 1 + 1
Roberto Jansen Wilhelmina 1 + 1
Djelany Balm Zwaluw VFC 1
Joost de Man Zwaluw VFC 1
Julius Emmanuel Zwaluw VFC 1 + 1
Otis Lalihatu Zwaluw VFC 1
Thijs van Rooij Zwaluw VFC 1 + 1

Bekijk via deze link het eindklassement van seizoen 2018-2019 nog eens terug.
Eventuele op-/aanmerkingen of verbeteringen graag doorgeven aan Jack Braken
.