Topscorers 2017-2018

Vanaf seizoen 2017-2018 houdt 073voetbal.nl een rangschikking van de regionale topschutters bij. Van de 1e divisie tot en met de 5e klasse, alle doelpuntenmakers van de eerste elftallen uit de regio worden vermeld in onderstaande lijst:

Topscorers 2017-2018
Jaouad Chraou Real Lunet 28
Martin de Laat Zwaluw VFC 27 + 1
Jeroen de Groot Jan van Arckel 24
Bas Vos DSC 22
Günther van Meurs Maliskamp 21
Tom van de Ven Nulandia 21 + 1
Leon van Gulik OSC ’45 21
Gino Dix Real Lunet 21
Lukasz Junatowski Hedel 20
Michael van Ham CHC 18 + 2
Bas van der Star Hedel 18 + 2
Ayoub Bakkali Vlijmense Boys 18
Jimmy Floor RKVSC 17 + 1
Rico de Laat Helvoirt 16 + 1
Thom de Looijer Jan van Arckel 16
Peti Lutgens Vlijmense Boys 16
Loek van Grinsven Den Dungen 15
Gerwin van den Boom EVVC 15
Niek Vossebelt FC Den Bosch 15
Quinten Vorstenbosch FC Engelen 15 + 2
Jelmer Toonen Hedel 14
Joeri Vugts Nemelaer 14 + 1
Brent de Wijs Nieuwkuijk 14 + 1
Kaj de Visser Schijndel 14 + 2
Jori van den Berk BLC 13
Anwar Lafhailat CHC 13 + 1
Sven Blummel FC Den Bosch 13
Remco Schellekens ODC 13 + 1
Marco Hommeles SCI 13
Thomas Kerkvliet SCI 13
Arthur Bot SCI 13 + 1
Nabil Elouajdi BLC 12
Marijn van Rijswijk FC Engelen 12
Owen van Lith Irene 12
Dilivio Hoffman Jong FCDB 12 + 2
Geert Korsten Nulandia 12
Rik Korsten Nulandia 12 + 1
Geert van Heeswijk Avanti ’31 11
Sjors van Zoggel BMC 11 + 1
Zain Moghal Jong FCDB 11
Diego Meerveld OJC Rosmalen 11
Bram Verhoeven BMC 10
Imad Hamria BVV 10
Bas Mol Emplina 10 + 1
Rob van Dijk EVVC 10
Sjoerd van Lokven ODC 10
Wesley Meeuwsen OJC Rosmalen 10
Bas vd Berk Real Lunet 10 + 1
Jeffrey Sterks Sint Michielsgestel 10
Teun Kessens BLC 9 + 1
Bilal Alla CHC 9
Rick van Buul Nieuwkuijk 9 + 1
Lex van de Biggelaar ODC 9
Kevin van Kempen OJC Rosmalen 9
Yannick van Zutphen RKDVC 9
Davy Deckers RKKSV 9
Dennis Vorstenbosch RKKSV 9
Younesse Bouchti RKVSC 9
Jort van der Sande FC Den Bosch 8
Walid Johri FC Engelen 8
Joost Alosery Haarsteeg 8 + 1
Marion Slabbekoorn Jong FCDB 8
Giel van de Ven Nemelaer 8
Marco van Lokven Nulandia 8
Nick Vliegenthart Sint Michielsgestel 8
Bas van Zeelst TGG 8 + 2
Steef Rovers WEC 8
Joost Mathijssen BMC 7
Richard de Laat BMC 7 + 1
Herbert Maas Den Dungen 7 + 1
Ton Burg DSC 7
Robin van Beek Essche Boys 7
Niels Nagtzaam FC Engelen 7 + 1
Björn vd Wildenberg Haarsteeg 7
Colin van den Bergh Helvoirt 7
Mohammed Kaddouri OSC ’45 7
Ingmar Voorhaar RKDVC 7
Jaouad Nasreddine RKVSC 7
Thijs Goesten RKVSC 7
Fabian Koenen Avanti ’31 6
Said Ali Hussein Avanti ’31 6
Frits van Mourik BLC 6 + 1
Roël Tibosch BMC 6
Stef van der Heijden BMC 6
Glenn Kusters BVV 6 + 1
Guillermo le Couvreur BVV 6 + 1
Martijn Veldhuis DSC 6
Samir Johri Emplina 6
Marco den Ouden Essche Boys 6
Dennis Kaars FC Den Bosch 6
Dylan Domingues FC Engelen 6
Nick van der Bruggen Helvoirt 6
Don Bolsius Jong FCDB 6
Ronaldo Lima Duarte Lopes Jong FCDB 6
Bart Dammers ODC 6
Dirk vd Struijk ODC 6
Anthony van Hassel OSC ’45 6
Fouad Arbib OSC ’45 6
Bart Goesten RKVSC 6
Djemal Arikan Vlijmense Boys 6
Rob van de Ven WEC 6
Mauro Brus Avanti ’31 5 + 1
Robin van de Laak Boxtel 5
Younes Hadouir BVV 5
Tim Coset DSC 5
Damian van Herwijnen DSC 5 + 1
Michiel Buys Emplina 5
Pim van der Doelen EVVC 5
Muhammed Mert FC Den Bosch 5
Rick van de Griendt Haarsteeg 5
Sebastiaan van Bakel Haarsteeg 5
Menno van Hattum Helvoirt 5 + 1
Brayn Hellings Irene 5 + 1
Jasper van Schijndel Maliskamp 5
Ron van Boxtel Maliskamp 5 + 1
Lex van Buel Nooit Gedacht 5
Perry van Herpen Nooit Gedacht 5
Matthew Maas OSC ’45 5
Damian van Bijnen RKDVC 5
Osman Bostanci RKDVC 5 + 1
Cees de Cocq RKVSC 5 + 1
Jasper Netten rkvv Wilhelmina 5
Roberto Janssen rkvv Wilhelmina 5
Jacky Buitenkamp Vlijmense Boys 5 + 1
Elmo Kuijpers WEC 5
Kaunda Leermakers WEC 5
Mark Smits WEC 5
Julius Emmanuel Zwaluw VFC 5
Luc Pelleboer BLC 4
Gijs van der Voort BMC 4
Johan Eerhart BVV 4
Mounir Hadouir CHC 4
Nick van Bijsterveld CHC 4
Nico Shlomo CHC 4
Jawid Barez Den Dungen 4
Reinier Groenendaal Den Dungen 4
Leon van Heel DSC 4
Mahmut Muharemovic DSC 4
Yannic van Gerven Essche Boys 4
Bart van Griensven EVVC 4
Nicky van der Heijden EVVC 4
Leroy Pennings Haarsteeg 4
Roel van Korven Haarsteeg 4
Sander van Wijnen Hedel 4
Max Meijer Helvoirt 4
Roel Pullens Helvoirt 4
Bart Bressers Irene 4
Jorick de Vos Irene 4
Rob Groenendaal Irene 4
Jesper Dekkers Jan van Arckel 4
Joris Hoskam Jan van Arckel 4
Niels Oltmans Jan van Arckel 4 + 1
Kevin Paxton Maliskamp 4
Laurant de Bekker Maliskamp 4
Stijn Schulte Maliskamp 4
Gijs van Baast Nemelaer 4
Luuk Vermeer Nemelaer 4
Lars Hendriks Nooit Gedacht 4
Thijn Vos Nooit Gedacht 4
Teun van der Sangen Nulandia 4
Luuk van de Doelen Nulandia 4 + 1
Willem van de Kerhof ODC 4
Stijn van Brunschot ODC 4 + 1
Steef Nieuwendaal OJC Rosmalen 4
Diego Coutinho OSC ’45 4
Wesley Hamminga OSC ’45 4 + 1
Dennis van Nistelrooij Real Lunet 4
Lucas Stilmant Real Lunet 4
Abdel Yachou RKDVC 4
Lars Kievits RKDVC 4
Brent Blummel Schijndel 4
Sjoerd Simons SCI 4
Jordi van Lijssel Sint Michielsgestel 4
Luuk van Vorstenbosch WEC 4
Boaz Kuper Zwaluw VFC 4
Luc van de  Hurk Avanti ’31 3
Luke Veroude Avanti ’31 3
Milan Lucius Avanti ’31 3
Sam Habraken Avanti ’31 3
Teun van Doornik Avanti ’31 3 + 1
Jori Pallada BLC 3
Noud Voets BMC 3
Daniel Mensah Boxtel 3
Jari Klijmij Boxtel 3
Jesse van Homelen Boxtel 3
Ramon de Laat Boxtel 3
Mike van den Biggelaar Boxtel 3 + 1
Rick van Hamond Boxtel 3 + 1
Ilias Sadqi BVV 3
Faysal el Ghamarti CHC 3
Kenny van de Heuvel CHC 3
Kevin Kuiper CHC 3
Menno van der Griendt DSC 3
Bas de Boer Emplina 3 + 1
Dennis van Meurs Emplina 3 + 1
Rick van Kasteren Essche Boys 3
Edgar Glaudemans EVVC 3
Anthony Lurling FC Engelen 3
Sam de Schepper FC Engelen 3
Vincent Lathouwers FC Engelen 3
Lars Habraken Haarsteeg 3
Sven Jansen Haarsteeg 3
Mathieu Schellekens Haarsteeg 3 + 1
Bas van Ruijmbeke Hedel 3
Leon Bok Hedel 3
Patrick Janse Hedel 3
Marc van Grinsven Irene 3
Mats Davids Irene 3
Goos van Hemert Jan van Arckel 3
Kevin Schreuder Jan van Arckel 3
Kevin Felida Jong FCDB 3
Najim Haddouchi Jong FCDB 3
Rik Mulders Jong FCDB 3
Dennis Schulte Maliskamp 3
Max Raijmakers Nieuwkuijk 3
Mitchel Fitters Nieuwkuijk 3
Roy Fitters Nieuwkuijk 3
John van Dommelen Nieuwkuijk 3 + 2
John Pennings Nooit Gedacht 3
Joris Razenberg Nulandia 3
Juul Ruijs Nulandia 3
Stef van de Hurk Nulandia 3
Jesse Dibbets OJC Rosmalen 3
Chafik Allali Real Lunet 3
Toufik Belhaj Real Lunet 3
Justin Tahapary Real Lunet 3 + 1
Tom Hendriks RKKSV 3
Bennie Kivits RKVSC 3
Jordy van Ham rkvv Wilhelmina 3
Robin van Schijndel Schijndel 3
Luuk van der Velden SCI 3
Raoel Noijen TGG 3
Jermaine Maas Vlijmense Boys 3 + 1
Mark van Os WEC 3
Paul Beekmans Zwaluw VFC 3
Rick de Windt Zwaluw VFC 3
Delano Sarmo Zwaluw VFC 3 + 1
Berend Arts Avanti ’31 2
Jelle van der Eerden Avanti ’31 2
Stef Smits Avanti ’31 2
Piet Vollebergh BLC 2
Thomas Mesu BLC 2
Max Forman BMC 2
Arjan Elissen Boxtel 2
Stephan Netten BVV 2
Ronald Vrolijk CHC 2
Lars van Nieuwburg Den Dungen 2
Stan Schouten Den Dungen 2
Mark Hooijmans DSC 2
Ethmond Hendriquez Emplina 2
Thomas Mertens Emplina 2
Mark van Zoggel EVVC 2
Jordy van der Winden FC Den Bosch 2
Oussama Bouyaghlafen FC Den Bosch 2
Twan Passon FC Engelen 2 + 2
Yasin Uluman FC Engelen 2
Jesper van den Bogert Hedel 2
Ferdy van Zon Irene 2
Lechu Chielinski Irene 2
Gijs Voets Irene 2 + 1
Jordi Struijk Jan van Arckel 2
Niek van den Anker Jan van Arckel 2
Wouter Goesten Jan van Arckel 2
Louisben Jagt Jong FCDB 2 + 1
Jorg Schapendonk Nemelaer 2
Maikel Diepens Nemelaer 2
Roel van Leeuwen Nieuwkuijk 2 + 2
Niels Kok Nieuwkuijk 2
Robin Parijs Nieuwkuijk 2
Ryan van Buul Nieuwkuijk 2
Frank van Herpen Nooit Gedacht 2
Michael van den Heuvel Nooit Gedacht 2
Nick van Iersel Nooit Gedacht 2
Ramon van den Elzen Nooit Gedacht 2
Rik van Roosmalen Nooit Gedacht 2
Wouter Verstegen Nooit Gedacht 2
Ken Bissels Nooit Gedacht 2 + 1
Luuk Vissers Nulandia 2
Bas van de Pas ODC 2
Frank vd Struijk ODC 2
Daan Schreuders OJC Rosmalen 2
Stijn Rambach OJC Rosmalen 2
Tom Wijkmans OJC Rosmalen 2
Vincent van Hoof OJC Rosmalen 2
Yevghenny Marceli OJC Rosmalen 2
Hamed Hashimi OSC ’45 2
Sudir Shewdat OSC ’45 2
Christiaan van der Velden RKDVC 2
Guus Berens RKDVC 2
Harm Pennings RKKSV 2
Kas Peters RKKSV 2
Wesley Engelhart RKKSV 2
Dani Hanegraaf RKKSV 2 + 1
Mark Hendriks RKVSC 2
Paul Lans RKVSC 2
Jeroen de Jong rkvv Wilhelmina 2
Thomas van der Horst rkvv Wilhelmina 2
Tim Bosman rkvv Wilhelmina 2
Nickey Kuijpers rkvv Wilhelmina 2 + 1
Dani van Wijk Schijndel 2
Martijn van Grinsven Schijndel 2
Stan Guns Schijndel 2
Thomas van Raaij Schijndel 2
Ramin Rafati SCI 2
William van Oss SCI 2
Daan Voets Sint Michielsgestel 2
Koen Hoek Sint Michielsgestel 2
Galid Cherrou TGG 2
Johnny de Nies TGG 2
Kay van de Boogaard TGG 2
Ricardo Kazanci TGG 2
Erwin van Iersel Vlijmense Boys 2 + 1
Yannick van Herpen Zwaluw VFC 2
Robin van Engeland Avanti ’31 1 + 1
Renzo Brus Avanti ’31 1
Koen Boelen BLC 1
Lex Brink BLC 1
Tim Quik BLC 1
Bram van Doremalen BMC 1
Job de Roos BMC 1
Robin Smit BMC 1
Thijs van der Cammen BMC 1
Haike van Heesch Boxtel 1
Lars van Hamond Boxtel 1
Stefan Persoons Boxtel 1
Tibor Groenendaal Boxtel 1
Giovanny Maas BVV 1 + 1
Enes Sonay BVV 1
Sonny Leermans BVV 1
Kevin Magandu BVV 1
Murat Dogan BVV 1
Adnane el Khaiari CHC 1
Emre Cetinkaya CHC 1
Martijn Dupuis CHC 1
Jens van Grinsven Den Dungen 1 + 1
Daan van der Heijden Den Dungen 1
Dave de Veer Den Dungen 1
Niek Minkels Den Dungen 1
Rob vd Veerdonk Den Dungen 1
Dorus Piels DSC 1
Frank Kaufmann DSC 1
Joep Peeters Emplina 1
Thijs Engelbert Emplina 1
Tim Luurs Emplina 1
Kees Vugs Essche Boys 1
Luuk van Velthoven Essche Boys 1 + 1
Quint den Ouden Essche Boys 1 + 1
Koen Schalkx Essche Boys 1
Pim Laansma Essche Boys 1
Bart Haerkens EVVC 1
Bjorn de Kinderen EVVC 1
Jorg  van Schaijk EVVC 1
Koen Schoones EVVC 1
Mark van de Ven EVVC 1
René van Santvoort EVVC 1
Bart Biemans FC Den Bosch 1
Giorgi Siani FC Den Bosch 1
Jeremy Fernandes FC Den Bosch 1
Kevin Felida FC Den Bosch 1
Mats Deijl FC Den Bosch 1
Gino Schrier FC Engelen 1
Relano Bouwmans FC Engelen 1
Jalal Boujamaa FC Engelen 1
Tom Kivits Haarsteeg 1
van Alebeek Hedel 1
Bram van Engelen Hedel 1
Luke van der Bruggen Helvoirt 1
Niels Verhoeven Helvoirt 1
Roel van Asseldonk Helvoirt 1
Thomas Lommers Helvoirt 1
Steef Schellekens Irene 1
Stijn Memelink Irene 1
Tom van de Langenberg Irene 1
Jhon van der Krabben Jan van Arckel 1
Stan van Hemert Jan van Arckel 1
Tim de Looijer Jan van Arckel 1
Giorgi Siani Jong FCDB 1
Jean-Claude van Aanholt Jong FCDB 1
Jort van der Sande Jong FCDB 1
Omar Boulamhayan Jong FCDB 1
Robin Voets Jong FCDB 1
Shady Daoud Jong FCDB 1
Zija Azizov Jong FCDB 1
Daut Selmani Maliskamp 1 + 1
Jordi Konings Maliskamp 1
Sonny Cayaux Maliskamp 1
Steven Koningstein Maliskamp 1
Bart van Esch Nemelaer 1
Wouter Molenaar Nemelaer 1 + 1
Daan van den Brand Nemelaer 1
Jasper Heesters Nemelaer 1
Niels de Waal Nemelaer 1
Ruben Buvens Nemelaer 1
Maikel Kivits Nieuwkuijk 1
Roy de Vaan Nieuwkuijk 1
Stef van Rooij Nieuwkuijk 1
Bjorn Steenbergen Nooit Gedacht 1
Dennie Strik Nooit Gedacht 1
Duncan Post Nooit Gedacht 1
Tijs van der Pas Nooit Gedacht 1
Joeri Rovers Nulandia 1
Mark Ruijssenaars Nulandia 1
Willem van Santvoort Nulandia 1
Bas Verkaik ODC 1 + 1
Frank Kuppens ODC 1
Rene Geerts OJC Rosmalen 1 + 1
Melvin van Gestel OJC Rosmalen 1
Jeroen Sterrenburg OJC Rosmalen 1
Ritchie van Ooijen OJC Rosmalen 1
Sam van Doremalen OJC Rosmalen 1
Ilias Kabbouti OSC ’45 1 + 1
Halim Daoudi OSC ’45 1
Jorg Beekwilder OSC ’45 1
Jeremy de Fretes Real Lunet 1
Kevin de Vries RKDVC 1
Ray Kivits RKDVC 1
Roy Lamers RKDVC 1
Bert Coppers RKKSV 1
Danny van Zoggel RKKSV 1
Jaouad Nafradin RKVSC 1
Afis Traoré rkvv Wilhelmina 1
Anil Secilmis rkvv Wilhelmina 1
Bart van Schijndel rkvv Wilhelmina 1
Daniel Janzing rkvv Wilhelmina 1
Giovanni van Drunen rkvv Wilhelmina 1
Tom van Rosmalen rkvv Wilhelmina 1
Bas Wagenaars Schijndel 1
Jirre Kreemer Schijndel 1
Jordi van Kasteren Schijndel 1
Rutger van der Burgt Schijndel 1
Tommy van Schijndel Schijndel 1
Bas de Lange SCI 1
Bastiaan Brinkman SCI 1
Jeremy van der Aa SCI 1
Jordy Jansen SCI 1
Rob van Rooij SCI 1
Scott van Dijk SCI 1
Stijn van Hulst SCI 1
Job Toelen Sint Michielsgestel 1
Luuk van Loon Sint Michielsgestel 1
Perry van Grinsven Sint Michielsgestel 1
Rob Groenendaal Sint Michielsgestel 1
Rody van Gaal Sint Michielsgestel 1
Roy Groenendaal Sint Michielsgestel 1
Robin Meesters TGG 1 + 1
Henri den Teuling TGG 1
Kevin de Jong TGG 1
Marciano Bouley TGG 1
Omar Khadouri TGG 1
Robbert Flokstra TGG 1
Youri Ruijken Vlijmense Boys 1
Alim Kagermanov WEC 1
Niels van der Looij WEC 1
Roy Verbakel WEC 1
Djuric Doran Zwaluw VFC 1
Kevin Venrooij Zwaluw VFC 1
Max van Helden Zwaluw VFC 1
Romario Sijaranamual Zwaluw VFC 1

Eventuele op-/aanmerkingen of verbeteringen graag doorgeven aan Jack Braken.