073voetbal.nl houdt traditioneel een rangschikking van de regionale topschutters bij. Van de 1e divisie tot en met de 5e klasse, alle doelpuntenmakers van de eerste elftallen uit de regio worden vermeld in onderstaande ranglijst.
Topscorers per 11 maart | |||
Jaouad Chraou | Hedel | 27 | |
Wesley Meeuwsen | CHC | 22 | +2 |
Brent de Wijs | Nieuwkuijk | 15 | +1 |
Bjorn van Bijnen | Vlijmense Boys | 15 | |
Roy van Beurden | DSC | 14 | |
Joeri Vugts | Nemelaer | 14 | |
Iain Brands | Nivo Sparta | 14 | +2 |
Pim van Hulten | RKDVC | 13 | +2 |
Danny Verbakel | WEC | 13 | +1 |
Sander Willems | Wilhelmina | 13 | |
Mats Steenbekkers | Alem | 12 | +1 |
Roel Kappen | Avanti ’31 | 12 | +1 |
Lars van Wanrooij | Essche Boys | 12 | |
Kacper Kostorz | FC Den Bosch | 12 | +2 |
Nadim Azzoubaa | Vlijmense Boys | 12 | |
Mart van Boxtel | Alem | 11 | |
Ayoub Bakkali | CHC | 11 | +1 |
Dave Treuren | Haarsteeg | 11 | |
Mike van ‘t Zand | Hedel | 11 | |
Jeroen de Groot | Jan van Arckel | 11 | +3 |
Dennis van der Luyt | Real Lunet | 11 | |
Gerwin van den Boom | EVVC | 10 | +1 |
Tom van de Ven | Nulandia | 10 | |
Stan Guns | Schijndel | 10 | |
Bram van der Meer | Zwaluw VFC | 10 | |
Bjorn de Kort | Den Dungen | 9 | +1 |
Jurre Traa | DVG | 9 | +2 |
Rob van Dijk | EVVC | 9 | |
Rico de Laat | Helvoirt | 9 | |
Owen van Lith | Irene | 9 | |
Jasper Vorstenbosch | Essche Boys | 8 | |
Roel Bruijgom | Hedel | 8 | +1 |
Tomas Fliervoet | Jan van Arckel | 8 | |
Teun van der Donk | Nulandia | 8 | +1 |
Martin de Laat | Zwaluw VFC | 8 | |
David Iwuchukwu | Boxtel | 7 | |
Kay Huijgens | DBN ’22 zon | 7 | |
Silas Postma | Den Dungen | 7 | |
Luuk van de Ven | DVG | 7 | |
Nick van Velzen | Jan van Arckel | 7 | +1 |
Frenk Schaap | Nivo Sparta | 7 | |
Tim Bissels | Nooit Gedacht | 7 | |
Johnny de Nies | RKVSC | 7 | +1 |
Arthur Bot | SCG ’18 | 7 | +2 |
Stan van Rooij | SCG ’18 | 7 | +1 |
Steffan Moes | Zwaluw VFC | 7 | |
Max Opsteeg | BLC | 6 | +1 |
Thijs Govers | BMC | 6 | +1 |
Lars van Hamond | Boxtel | 6 | |
Tom Schuurmans | Den Dungen | 6 | |
Jurre van Vechel | DVG | 6 | |
Younes Hadouir | Hedel | 6 | |
Wessel Peltzer | Maliskamp | 6 | +1 |
Rick van Buul | Nieuwkuijk | 6 | |
Stijn Pijnenburg | ODC | 6 | |
Tom Pijnenburg | OJC Rosmalen | 6 | |
Enes Sonay | Real Lunet | 6 | |
Tijn Niemeijer | Schijndel | 6 | |
Stef Verhoeven | WEC | 6 | |
Quinten Vorstenbosch | Zwaluw VFC | 6 | +1 |
Jelmer ter Avest | BLC | 5 | |
Joost Mathijssen | BMC | 5 | +1 |
Haike van Heesch | Boxtel | 5 | +1 |
Jesse van Homelen | Boxtel | 5 | +1 |
Jasper Waalkens | CHC | 5 | +1 |
Parfait Luwawa | CHC | 5 | |
Giovanni Librizzi | DBN ’22 zon | 5 | |
Lex van den Biggelaar | Emplina | 5 | |
Lucas Laven | FC Engelen | 5 | |
Jelmer Toonen | Hedel | 5 | |
Menno van Hattum | Helvoirt | 5 | |
Levi van Rooij | Irene | 5 | +3 |
Rob Groenendaal | Irene | 5 | |
Luuk Vermeer | Nemelaer | 5 | |
Milan van Esch | Nieuwkuijk | 5 | +1 |
Bob van Iersel | Nooit Gedacht | 5 | |
Jop Broeren | ODC | 5 | |
Sjoerd van Lokven | ODC | 5 | |
Teun Timmermans | ODC | 5 | |
Tijn Trommelen | ODC | 5 | +1 |
Job Viellevoye | OJC Rosmalen | 5 | |
Mouad Hassan | OJC Rosmalen | 5 | |
Guillermo le Couvreur | Real Lunet | 5 | |
Kaj de Visser | RKKSV | 5 | +1 |
Cas Lobregt | RKVSC | 5 | |
Jip Schippers | Avanti ’31 | 4 | |
Teun Kuijpers | Avanti ’31 | 4 | |
Twan Passon | BLC | 4 | |
Jelle Breuer | Boxtel | 4 | |
Erngelo Martha | BVV | 4 | |
Rick Heesakkers | CHC | 4 | |
Kenan Ismail | DBN ’22 zat | 4 | |
Sahin Alicikus | DBN ’22 zat | 4 | |
Gerd-Jan Hooijmans | DSC | 4 | |
Tim Coset | DSC | 4 | |
Rens van Hastenberg | DVG | 4 | |
Ilias Boumassaoudi | FC Den Bosch | 4 | |
Jeroen Vissers | Haarsteeg | 4 | |
Koen Sleutjes | Haarsteeg | 4 | |
Miska Hol | Haarsteeg | 4 | |
Max Meijer | Helvoirt | 4 | |
Rico Vaesen | HHC ’09 | 4 | |
Steijn van der Linden | HHC ’09 | 4 | |
Milan de Rooij | Irene | 4 | |
Rody van Gaal | Irene | 4 | |
Bart Goesten | Jan van Arckel | 4 | |
Mitchel van Beers | Jan van Arckel | 4 | +1 |
Stijn Schulte | Maliskamp | 4 | |
Ilias Zaimi | Nivo Sparta | 4 | |
Tonni Maric | Nivo Sparta | 4 | |
Levi Schuurmans | Nooit Gedacht | 4 | |
Lennart Sannen | ODC | 4 | |
Dennis van Meurs | OJC Rosmalen | 4 | |
Damian van Bijnen | RKDVC | 4 | |
Thijs Lammers | RKDVC | 4 | |
Jimmy Floor | RKVSC | 4 | |
Raoel Noijen | RKVSC | 4 | |
Axel van Litsenburg | SCG ’18 | 4 | |
Bas de Langen | SCG ’18 | 4 | |
Wessel van Hemert | Vlijmense Boys | 4 | |
Alim Kagermanov | WEC | 4 | |
Luuk van de Vorstenbosch | WEC | 4 | |
Matthijs Bezem | Zwaluw VFC | 4 | |
Tommy Kreté | Zwaluw VFC | 4 | |
Luc van den Hurk | Avanti ’31 | 3 | +1 |
Bram van der Doelen | BMC | 3 | |
Teun van Oosterhout | BMC | 3 | |
Sven van Heesch | Boxtel | 3 | |
Valentijn Waals | Boxtel | 3 | |
Delano van Boxtel | BVV | 3 | |
Levi de Vet | BVV | 3 | |
Rene Geerts | CHC | 3 | |
Yassin el Gaoui | DBN ’22 zat | 3 | |
Loek van Grinsven | Den Dungen | 3 | |
Lars Cuijten | DVG | 3 | |
Martijn de Wildt | Emplina | 3 | |
Julio van Ginkel | Essche Boys | 3 | |
Quint den Ouden | Essche Boys | 3 | |
Rudi van Gemert | Essche Boys | 3 | |
Max van Wanrooij | EVVC | 3 | |
Berkand Boz | FC Engelen | 3 | |
Sahin Han Karademirli | FC Engelen | 3 | |
Tim Risamasu | FC Engelen | 3 | |
Okke Vos | Haarsteeg | 3 | |
Alex Huijps | Hedel | 3 | |
Bas van Ruijmbeke | Hedel | 3 | |
Harley van de Beemt | Hedel | 3 | |
Jeroen de Bever | Helvoirt | 3 | |
Sonny Cayaux | Maliskamp | 3 | |
Giel van de Ven | Nemelaer | 3 | |
Jorg Toebak | Nieuwkuijk | 3 | +1 |
Niels Kok | Nieuwkuijk | 3 | |
Anir Mairouche | ODC | 3 | +1 |
Imad Hamria | Real Lunet | 3 | +1 |
Ingmar Voorhaar | RKDVC | 3 | |
Sjors van Zoggel | RKKSV | 3 | |
Paolo Figueirede Barbosa | RKVSC | 3 | |
Bart de Wit | Schijndel | 3 | |
Thomas Kastelijn | Schijndel | 3 | +1 |
Stijn de Laat | WEC | 3 | |
Jeroen de Jong | Wilhelmina | 3 | |
Souf Aâmara | Wilhelmina | 3 | |
Stefan Bezem | Zwaluw VFC | 3 | |
Lars Steenbekkers Wz | Alem | 2 | |
Tjeerd Bron | Alem | 2 | |
Jim Tuunter | Avanti ’31 | 2 | +1 |
Mees van der Heijden | Avanti ’31 | 2 | |
Ties van Heertum | Avanti ’31 | 2 | +2 |
Tom Duray | Avanti ’31 | 2 | |
Jori Pallada | BLC | 2 | |
Rogier Noordman | BLC | 2 | |
Sasha Gielis | BLC | 2 | |
Ties van der Aa | BLC | 2 | |
Randy van Heijnsbergen | BMC | 2 | |
Mitchell Vogels | Boxtel | 2 | |
Appie Laghmouchi | BVV | 2 | |
Jean-Claude van Aanholt | BVV | 2 | |
Mohammed Majiti | BVV | 2 | |
Tony van Mierlo | BVV | 2 | +1 |
Kevin Brands | CHC | 2 | |
Mo Johri | CHC | 2 | |
Lorenzo van den Wildenberg | DBN ’22 zat | 2 | |
Bas van Zeelst | DBN ’22 zon | 2 | |
Gijs van Alebeek | Den Dungen | 2 | +1 |
Remco Kersten | Den Dungen | 2 | |
Bjorn Steenbekkers | DSC | 2 | |
Bram Zweers | DSC | 2 | |
Brent van Herwijnen | DSC | 2 | |
Luca Schrier | DSC | 2 | |
Wessel Theuwis | DSC | 2 | |
Jorg van Lierop | DVG | 2 | +1 |
Bas Mol | Emplina | 2 | |
Olav van Boxtel | Emplina | 2 | |
Teun de Bresser | Emplina | 2 | |
Luuk Wolfs | Essche Boys | 2 | |
Edgar Glaudemans | EVVC | 2 | |
Mark van Zoggel | EVVC | 2 | |
Nard Steenbergen | EVVC | 2 | |
Luke Mbete | FC Den Bosch | 2 | +1 |
Rik Mulders | FC Den Bosch | 2 | |
Youri Vis | FC Engelen | 2 | |
Jibbe de Wijs | Haarsteeg | 2 | |
Ruben Achten | Haarsteeg | 2 | |
Tjerk van de Griend | Haarsteeg | 2 | |
Jorn Pijnenburg | Helvoirt | 2 | |
Rik van de Wiel | HHC ’09 | 2 | |
Bryan Hellings | Irene | 2 | |
Gijs Voets | Irene | 2 | |
Stan Versantvoort | Irene | 2 | |
Luuk Stupers | Jan van Arckel | 2 | |
Lauran de Bekker | Maliskamp | 2 | |
Dorus Elshout | Nieuwkuijk | 2 | |
John van Dommelen | Nieuwkuijk | 2 | |
Roy de Vaan | Nieuwkuijk | 2 | |
Marijn van Rijswijk | Nivo Sparta | 2 | |
Naoufal Kaauoass | Nivo Sparta | 2 | |
Mark Ruijssenaars | Nulandia | 2 | |
Bob Zonnenberg | OJC Rosmalen | 2 | |
Daan van Tooren | OJC Rosmalen | 2 | |
Nigel van Weerd | OJC Rosmalen | 2 | |
Shaquille Simmons | OJC Rosmalen | 2 | |
Daan Lucas | RKDVC | 2 | |
Jimmy Hogenbosch | RKKSV | 2 | |
Niels Corten | RKKSV | 2 | |
Sergio van Delft | RKKSV | 2 | |
Chamel Ramadan | RKVSC | 2 | +1 |
Houssein el Barnichi | RKVSC | 2 | |
Boyd van Dijk | SCG ’18 | 2 | +1 |
Marc Groetelaers | SCG ’18 | 2 | +2 |
Pim van Erp | SCG ’18 | 2 | |
Bram van Wijk | Schijndel | 2 | |
Brent Blummel | Schijndel | 2 | |
Tjeerd Pijnenburg | Schijndel | 2 | |
Lucas Verbruggen | WEC | 2 | |
Mateo Malbasic | Zwaluw VFC | 2 | |
Bradley Donks | Alem | 1 | |
Jens Steenbekkers | Alem | 1 | |
John Bakker | Alem | 1 | |
Martijn Leerintveld | Alem | 1 | |
Alla Bilal | BLC | 1 | |
Bas van den Berk | BLC | 1 | |
Karma Sando Tsang | BLC | 1 | |
Luc Pelleboer | BLC | 1 | |
Mees van Breukelen | BLC | 1 | |
Thom Smits | BLC | 1 | |
Bram Verhoeven | BMC | 1 | |
Dennis van der Steen | BMC | 1 | |
Jelte van Zoggel | BMC | 1 | |
Jesper van Doorn | BMC | 1 | |
Owen van Gestel | BMC | 1 | |
Teun van Gessel | BMC | 1 | |
Gerben van Boxtel | Boxtel | 1 | |
Gino Mauriks | Boxtel | 1 | |
Owen Kemps | Boxtel | 1 | |
Coen Burg | BVV | 1 | |
Frenzo de Brouwer | BVV | 1 | |
Hicham Belafik | BVV | 1 | |
Jordi Ebabani | BVV | 1 | |
Melvin van Hassel | BVV | 1 | |
Tommie van Butselaar | BVV | 1 | |
Jharir Maria | CHC | 1 | |
Martien de Bekker | CHC | 1 | |
Daniel Peeters | DBN ’22 zat | 1 | |
Mo Hamria | DBN ’22 zat | 1 | |
Sander Lubbers | DBN ’22 zat | 1 | |
Tsungai Mangadze | DBN ’22 zat | 1 | |
Dayen van Koppen | DBN ’22 zon | 1 | |
Joep Kaarsgaren | Den Dungen | 1 | |
Sven Eijkemans | Den Dungen | 1 | |
Mike van Namen | DSC | 1 | |
Quincy de Kleijn | DSC | 1 | |
Koen van de Sande | DVG | 1 | |
Thijs Dill | DVG | 1 | |
Tim Roovers | DVG | 1 | |
Twan van de Broek | DVG | 1 | |
Bram van den Bergh | Emplina | 1 | |
Martijn van Helvoort | Emplina | 1 | |
Niels nagtzaam | Emplina | 1 | |
Nino Sluyter | Emplina | 1 | |
Cas den Ouden | Essche Boys | 1 | |
Stan van Overbeek | Essche Boys | 1 | |
Sven Schoemacher | Essche Boys | 1 | |
Bart van Griensven | EVVC | 1 | |
Falco van der Rijt | EVVC | 1 | |
Guus van der Rijt | EVVC | 1 | |
Luuk Verbij | EVVC | 1 | |
Sven van de Braak | EVVC | 1 | |
Teun Schoones | EVVC | 1 | |
Jaron Vicario | FC Den Bosch | 1 | |
Ryan Leijten | FC Den Bosch | 1 | |
Sebastiaan van Bakel | FC Den Bosch | 1 | |
Shalva Ogbaidze | FC Den Bosch | 1 | |
Stan Maas | FC Den Bosch | 1 | |
Yuya Ikeshita | FC Den Bosch | 1 | |
Imad Majiti | FC Engelen | 1 | |
Joeri Minkels | FC Engelen | 1 | |
Thijs Stumphuis | FC Engelen | 1 | |
Daan Sleutjes | Haarsteeg | 1 | |
Robin van Esch | Haarsteeg | 1 | |
Harm Scheij | Hedel | 1 | |
Jonas Hendrickx | Hedel | 1 | |
Vlado Petrovic | Hedel | 1 | +1 |
Dennis van de Loo | Helvoirt | 1 | |
Noah Geurtz | Helvoirt | 1 | |
Thijs Pijnenburg | Helvoirt | 1 | |
Tim de Fijter | HHC ’09 | 1 | |
Timo Willemse | HHC ’09 | 1 | |
Ferdy van Zon | Irene | 1 | |
Jelmer Habraken | Irene | 1 | |
Thijn van Vreede | Irene | 1 | +1 |
Thomas van der Lee | Irene | 1 | |
Thomas Vorstenbosch | Irene | 1 | |
Kevin Schreuder | Jan van Arckel | 1 | +1 |
Luuk Hoogma | Jan van Arckel | 1 | |
Niels Oltmans | Jan van Arckel | 1 | |
Bart Pardoel | Maliskamp | 1 | |
Ezra Stroïnk | Maliskamp | 1 | |
Jeffrey de Visscher | Maliskamp | 1 | |
Jens Kaan | Maliskamp | 1 | |
Ron van Boxtel | Maliskamp | 1 | |
Nick Vugts | Nemelaer | 1 | |
Pieter Vugts | Nemelaer | 1 | |
Ties Boogaers | Nemelaer | 1 | |
Miquel de Wijs | Nieuwkuijk | 1 | |
Sven Janssen | Nieuwkuijk | 1 | |
Fabrice de Jonge | Nivo Sparta | 1 | |
Luca Pelle | Nivo Sparta | 1 | |
Mo Nikbakth | Nivo Sparta | 1 | |
Sam van Doremalen | Nivo Sparta | 1 | |
Sky van Dongen | Nivo Sparta | 1 | |
Ken Bissels | Nooit Gedacht | 1 | |
Perry van Herpen | Nooit Gedacht | 1 | |
Sam van Sluis | Nooit Gedacht | 1 | |
Thijn Vos | Nooit Gedacht | 1 | |
Wouter Bijveld | Nooit Gedacht | 1 | |
Sam Lemstra | Nulandia | 1 | |
Teun van der Sangen | Nulandia | 1 | |
Tomas de Laat | Nulandia | 1 | |
Wessel Smits | Nulandia | 1 | |
Ayoub Omair | ODC | 1 | |
Dirk van der Struijk | ODC | 1 | |
Gijs van der Vorst | ODC | 1 | |
Matai Seebregts | ODC | 1 | +1 |
Nicky van der Heijden | ODC | 1 | |
Tijn Boons | ODC | 1 | |
Lex van Dijk | OJC Rosmalen | 1 | |
Niels Mulder | OJC Rosmalen | 1 | |
Rick Wels | OJC Rosmalen | 1 | +1 |
Anis Tulung | Real Lunet | 1 | |
Michee Luminguwa | Real Lunet | 1 | |
Gok Deniz Yazici | RKDVC | 1 | |
Kyan Cordes | RKDVC | 1 | |
Mats van Bokhoven | RKDVC | 1 | |
Simon van der Werff | RKDVC | 1 | |
Yuri Houtriet | RKDVC | 1 | |
Vincent Gravesteijn | RKKSV | 1 | |
Jimmy Coort | RKVSC | 1 | |
Paul Eerhart | RKVSC | 1 | |
Daan Voets | SCG ’18 | 1 | |
Jim Mutsaars | SCG ’18 | 1 | +1 |
Ozhan van Osch | SCG ’18 | 1 | |
Thomas-Jan van Raaij | Schijndel | 1 | |
Jerre Geerts | Vlijmense Boys | 1 | |
Mathijs van der Lee | Vlijmense Boys | 1 | |
Oscar Stanik | Vlijmense Boys | 1 | |
Piet van de Westelaken | Vlijmense Boys | 1 | |
Furkan Alakmak | WEC | 1 | |
Niels van der Looij | WEC | 1 | |
Roan van Bergen | WEC | 1 | |
Stan Korsten | WEC | 1 | |
Yanno van der Heijden | WEC | 1 | |
Camille Richardson | Wilhelmina | 1 | |
Fons Willems | Wilhelmina | 1 | |
Stef van der Heijden | Wilhelmina | 1 | |
Thomas Habraken | Wilhelmina | 1 | |
Dylan Laponder | Zwaluw VFC | 1 |
Eventuele op-/aanmerkingen of verbeteringen doorgeven via topscorers@073voetbal.nl.
Bekijk via deze link alle doelpuntenmakers van seizoen 2022-2023 nog eens terug.