Transferoverzicht

DEN BOSCH – Bij sommige clubs gebeurt er ieder jaar weinig tot niets. Maar er zijn ook verenigingen die in deze periode een heel nieuw elftal presenteren. 073voetbal houdt alle in- en uitgaande ‘transfers’ bij. Staat een verschuiving er nog niet bij? Mail dan naar mark@073voetbal.nl.

Laatste update: 26-6-2020 12:54
Avanti’31
Nieuw: Adesh Chedi (Real Lunet), Toon van der Heijden (eigen jeugd), Rutger Hussaarts (eigen jeugd)
Weg: Fabian Koenen (stopt)
BLC
Nieuw: Anis Tulung (Real Lunet), Fahd Bouchti (BVV), Giovanni Vissers (Den Dungen)
Weg: Niemand
BMC
Nieuw: Bram van Doremalen (Emplina), Bram Verhoeven (Emplina), Stef van der Heijden (Emplina)
Weg: Sjors van Zoggel (RKKSV)
Boxtel
Nieuw: Glodie Luzolo-N’Toto (Wilhelmina Boys), Yassine Rouadi (ODC), Ramon Mulder (eigen jeugd), Danny Vogels (eigen jeugd)
Weg: Robin van de Laak (stopt), Tom van Rijswijk (lager elftal)
BVV
Nieuw: Vlado Petrovic (CHC), Jim Thewessen (Maliskamp), Koen Beekwilder (TGG), Johan Eerhart (BLC, was gestopt), Dani Minkels (Emplina), Milan van den Bosch (Emplina), Martin Aarts (OJC Rosmalen), Sharif Lopes (Achilles’29)
Weg: Fahd Bouchti (SV BLC)
CHC
Nieuw: Stephan Netten (The White Boys), Wesley Meeuwsen (SteDoCo), Recep Uluman (Real Lunet), Joep van der Heijden (Hedel), Hoesein Bernichi (Jong FC Den Bosch)
Weg: Vlado Petrovic (BVV), Fayssal el Ghamarti (Real Lunet), Mo Kissami (ODC), Mo Majiti (stopt)
Den Dungen
Nieuw: Luuk van Loon (SCG’18), Joep Kaasgaren, Rens Schuurmans, Melvin Vissers, Nick Leenheers, Bjorn de Kort, Teun van Boxtel, Mathijs Mol, Joris Hanegraaf, Stef van de Loo, Teun Ramakers, Joey van Zandvoort, Jan van Nieuwburg, Stijn van Grinsven (allen eigen jeugd)
Weg: Giovanni Vissers (BLC), Rick van den Dungen (stopt), Jordy Broeren (stopt), Jeroen van de Pol (stopt), Bram Wonders (stopt)
DSC
Nieuw: Brent van Herwijnen, Mike van Namen, Stan Verweij, Goos van Herwijnen, Bjorn Steenbekkers, Mohammed Ali Al Elewi, Ahmad Hassar, Roy van Beurden, Gert-Jan Hooijmans (allen eigen jeugd)
Weg: Christian Broekmeulen (stopt), Tim Coset (lager elftal)
DZV/Biggelaar
Nieuw: Kiley Thijs
Weg: Bram Lederer (stopt)
Emplina
Nieuw: Steven Koningstein (Maliskamp)
Weg: Thomas van der Horst (Nivo Sparta), Ingmar Voorhaar (RKDVC), Erngelo Martha (Real Lunet)
Essche Boys
Nieuw: Jasper Vorstenbosch (ODC), Tos van der Weide (eigen jeugd), Wouter Kurtjens (eigen jeugd), Vince van Kasteren (eigen jeugd), Bart van de Loo (eigen jeugd)
Weg:
EVVC
Nieuw: Wouter van de Ven (eigen jeugd)
Weg: Roel Bouwens (stopt), Marc van de Ven (stopt)
FC Den Bosch
Nieuw: Stefan Velkov (RKC Waalwijk, was verhuurd)
Weg: Luuk Brouwers (Go Ahead Eagles), Oussama Bouyaghlafen (Almere City FC), Danny Verbeek (De Graafschap), Jordy van der Winden, Azzedine Dkidak, Jens van Son, Ruben Rodriguez, Abdulsamed Abdullahi, Pedro Marquez, Leon Bergsma (allen nog niet bekend)
FC Engelen
Nieuw: Marijn van Dinther (OJC Rosmalen), Yasin Uluman (Real Lunet), Junior van Beers (Roda Boys)
Weg: Sherif Bousselham (Wilhelmina), Soufian Aamara (Wilhelmina)
FCK/De Hommel
Nieuw: Coen Burg (ZVG/Cagemax), Illias Aarsi (Aarschot, Bel.), Zakaria Daali (Futsal Antwerpen), Anouar Boukhari
Weg: Ian Willems (ZVG/Cagemax), Arda Havar (BE’79)
Haarsteeg
Nieuw: Niemand
Weg: Joey Philipsen (Nieuwkuijk)
Hedel
Nieuw: Bart Janssen (OJC Rosmalen JO19-1), Guus van Bosbeek (geen club), Tim Heesakkers (eigen jeugd), Stef de Graaf (eigen jeugd)
Weg: Joep van der Heijden (CHC), Roy Netten (stopt)
Helvoirt
Nieuw: Abdel Yachou (LSV), Niels Verhoeven (eigen jeugd), Marcus Smarius (eigen jeugd), Sven Wilke (eigen jeugd), Thomas Verhulst (eigen jeugd)
Weg: Roel Pullens (lager elftal), Walter Vromans (lager elftal), Martijn Luijbrechts (Jong Brabant), Stijn van Gils (lager elftal), Tommy Jansen (lager elftal)
Jan van Arckel
Nieuw: Thom de Looijer (Roda Boys), Melle Goesten (eigen jeugd)
Weg: Dennis van Heusden (Nivo Sparta 2)
Maliskamp
Nieuw: Bjorn Fransen (Margriet), Don Martens (HVCH)
Weg: Steven Koningstein (Emplina), Jim Thewessen (BVV)
Nemelaer
Nieuw: Kevin van Kempen (Achilles Veen), Luca van Overveld (VCB), Rick van der Linden (eigen jeugd), Jasper van Venrooy (eigen jeugd)
Weg: Joris van Baast (lager elftal)
Nieuwkuijk
Nieuw: Daan Dekkers (RKDVC), Milan van Esch (eigen jeugd), Joey Philipsen (Haarsteeg)
Weg: Jesse van Wezel (lager elftal), Bas Bruurmijn (lager elftal), Stef van Rooij (stopt), Reno van Engelen (2e elftal)
Nivo Sparta
Nieuw: Martijn de Wildt (Roda Boys), Niels Blom (nieuwe trainer), Lain Brands (eigen jeugd), Ties van de Aa (2e elftal), Thomas van der Horst (Emplina), Max Opsteeg (GRC’14), Charaf Kaaouass (eigen jeugd), Mark van der Heijden (eigen jeugd)
Weg: Mohammed Nikbakth (Roda Boys), Erik van Beekveld (stopt), Christiaan Perrier (SV Montfoort’19), Tony Salm (stopt), Julian van Hausselt (stopt), Maikel van Opijnen (stopt), Gianni Romano (lager elftal), Romano Tapirima (Roda Boys)
Nooit Gedacht
Nieuw: Niemand
Weg: Maarten Spanjers (SV TOP Zaterdag), Ramon van den Elzen (SV TOP Zaterdag)
Nulandia
Nieuw: Marco van Lokven (HVCH)
Weg: Niemand
ODC
Nieuw: Koen Hoek (SCG’18)
Weg: Yassine Rouadi (Boxtel), Jasper Vorstenbosch (Essche Boys)
OJC Rosmalen
Nieuw: Kevin Mangandu (Real Lunet), Renzo Peirira (OJC Rosmalen 2), Yamani El Aharcharou (Oosterhout), Joris van Gerwen (zonder club), Joey Hellstern (Blauw Geel’38), Joris Janssen (De Treffers), Wessel Hijman (FC Den Bosch O19), Diego Meerveld (Achilles Veen), Jean-Claude van Aanholt (Blauw Geel’38), Jesse van der Putten (Jong NEC), Tom Beissel (Blauw Geel’38), Dennis Knuiman (SC Bemmel), René Geerts (OSS’20)
Weg: Yorrit Kanters (Achilles’29), Marijn van Dinther (FC Engelen), Kay van den Boogaard (WNC), Melvin van Gestel (WNC), Jaouad Chraou (Unitas), Mitchell Bastiaansen (WSC), Serkan Ordu (SV Ruwaard), Guus Habraken (lager elftal), Ritchie van Ooijen (SCG’18), Kay Huijgens (Roda Boys), Joeri Theunisse (Berghem Sport), Julien Clout (Groene Ster), Illias Zaimi (Unitas), Franck Nzogning (SV TOP)
OSC’45
Nieuw: Leon van Gulik (TGG), Berat Köse (HHC’09), Adam Abdalla (lager team TGG)
Weg: Krisha Shewdat (Wilhelmina), Mahmoud Ibrahim (DSC)
Real Lunet
Nieuw: Irvingly van Eijma (Bochold VV, Bel.), Shuremy Felomina (DUNO D), Djordi Meerveld (Wilhelmina), Erngelo Martha (Emplina), Dejan Cockalo (Wilhelmina Boys), Joep Mertens (Zwaluw VFC JO19), Jawad Elouansaidi (FC Tilburg)
Weg: Oktay Dogan (DESO), Kevin Mangandu (OJC Rosmalen), Arda Havar (n.n.b.), Yasin Uluman (FC Engelen), Anis Tulung (SV BLC), Recep Uluman (CHC), Kaan Cevik (Cito), Steffan Moes (Zwaluw VFC), Adesh Chedi (Avanti’31), Justin Tahapary (stopt)
RKDVC
Nieuw: Ingmar Voorhaar (Emplina), Mathijs Fitters (NOAD’32), Martijn Alberts (eigen gelederen), Tom Verhoeven (eigen jeugd), Rody Stupers (eigen jeugd), Hakan Buyuk (HHC’09)
Weg: Daan Dekkers (Nieuwkuijk), Lars Kivits (Baardwijk), Bauke Bakkers (stopt), Steven ten Cate (stopt), Ralph de Bruin (stopt), Randy van de Heuvel (stopt)
RKKSV
Nieuw: Damyan Scheepens (OJC 2), Niels van den Berg (geen club), Sjors van Zoggel (BMC), Frank van Zoggel (BMC), Stan Peters (geen club), Guus van Nistelrooij (lager elftal), Björn van Deursen (lager elftal)
Weg: Tonny Funez (OJC lager elftal), Harm Pennings (stopt), Frank Savelkouls (stopt)
RKVSC
Nieuw: Dennis Pardoel (DSC), Peter Noijen (BVV) , Raoel Noijen (was gestopt), Joeri Noijen (Wilhelmina), Tamas Kosztka (Wilhelmina), Timo Wielders (Nivo Sparta), Ghislain Bekers (FC Drunen)
Weg: Frans van der Zalm (Heerewaarden)
SCG’18
Nieuw: Ritchie van Ooijen (OJC Rosmalen), Rick van Pinxten (Roda Boys), Jorg de Laat, Stan van Rooij, Jim Mutsaars, Lucas Immens, Ties Minkels, Djim Brus, Denzel van de Donk, Marijn Leus (allen eigen jeugd), Dennis Schoenmaker (Schijndel), Jordi van Grinsven (SV TOP)
Weg: Koen Hoek (ODC), Luuk van Loon (Den Dungen), Sten van Vessem (lager elftal), Kaj de Visser (stopt), Roy Groenendaal (DVG), Daan Voets (lager elftal), Joris Schellekens (stopt)
Schijndel
Nieuw: Jirre Kreemer (lager elftal), Jens Gordijn (eigen jeugd), Randy Ingenbleek (eigen jeugd), Stijn van Liempd (eigen jeugd)
Weg: Dennis Schoenmaker (SCG’18), Bas Duray (lager elftal), Dani van Wijk (stopt), Max Neppelenbroek (lager elftal)
TGG
Nieuw: Brian van der Steen (OJC), Arda Havar (Real Lunet), Karan Sampat (Wilhelmina), Raymond Swiggers (RKPVV), Brahim Bzami (CHC)
Weg: Marijn Kuijpers (Wilhelmina), Koen Beekwilder (BVV), Leon van Gulik (OSC’45), Omar Kaddouri (lager elftal)
Vlijmense Boys
Nieuw: Niemand
Weg: Niemand
Wilhelmina
Nieuw: Marijn Kuijpers (TGG), Sherif Bousselham (FC Engelen), Soufian Aamara (FC Engelen), Krishna Shewdat (OSC’45), Jon Amoh (Elinkwijk), Milan van der Heijden (OSS’20), Nigel van Houtum (eigen jeugd), Sander Barten (eigen jeugd), Kevin van der Ven (eigen jeugd), Max Hoevenaars (eigen jeugd)
Weg: Djordi Meerveld (Real Lunet), Karan Sampat (TGG)
ZVS/Bodemflex
Nieuw: Santosh Mohanlal (ESZVV Totelos)
Weg: Niemand
Zwaluw VFC
Nieuw: Mehmet Alp (PSV/AV), Steffan Moes (Real Lunet), Rob Vermeulen (Geldrop), Dax Kusmus (geen club), Luke Mohrman (Dongen), Rafael Larissa (Appingedam), Romario Syaranamual (Real Lunet)
Weg: Niemand