Transferoverzicht

DEN BOSCH – Bij sommige clubs gebeurt er ieder jaar weinig tot niets. Maar er zijn ook verenigingen die in deze periode een heel nieuw elftal presenteren. 073voetbal houdt alle in- en uitgaande ‘transfers’ bij. Staat een verschuiving er nog niet bij? Mail dan naar mark@073voetbal.nl.

Laatste update: 27-5-2020 22:20
Avanti’31
Nieuw: Adesh Chedi (Real Lunet), enkele JO19-spelers
Weg: Fabian Koenen (stopt)
BLC
Nieuw: Anis Tulung (Real Lunet), Fahd Bouchti (BVV)
Weg: Johan Eerhart (BVV)
BMC
Nieuw:
Weg:
Boxtel
Nieuw:
Weg:
BVV
Nieuw: Vlado Petrovic (CHC), Jim Thewessen (Maliskamp), Koen Beekwilder (TGG), Dani Winkels (Emplina), Milan van den Bosch (Emplina), Johan Eerhart (BLC), Martin Aarts (OJC Rosmalen)
Weg: Fahd Bouchti (SV BLC)
CHC
Nieuw: Stephan Netten (The White Boys), Wesley Meeuwsen (SteDoCo), Recep Uluman (Real Lunet)
Weg: Vlado Petrovic (BVV)
Den Dungen
Nieuw: Luuk van Loon (SCG’18), Joep Kaasgaren, Rens Schuurmans, Melvin Vissers, Nick Leenheers, Bjorn de Kort, Teun van Boxtel, Mathijs Mol, Joris Hanegraaf, Stef van de Loo, Teun Ramakers, Joey van Zandvoort, Jan van Nieuwburg, Stijn van Schijndel, Mike Smits, Stijn van Grinsven (allen eigen jeugd)
Weg:
DSC
Nieuw: Brent van Herwijnen, Mike van Namen, Stan Verweij, Goos van Herwijnen, Bjorn Steenbekkers, Mohammed Ali Al Elewi, Ahmad Hassar, Roy van Beurden, Gert-Jan Hooijmans (allen eigen jeugd)
Weg: Christian Broekmeulen (stopt), Tim Coset (lager elftal)
DZV/Biggelaar
Nieuw:
Weg:
Emplina
Nieuw: Steven Koningstein (Maliskamp)
Weg: Thomas van der Horst (Nivo Sparta), Ingmar Voorhaar (RKDVC), Erngelo Martha (Real Lunet)
Essche Boys
Nieuw: Jasper Vorstenbosch (ODC 2), Tos van der Weide (eigen jeugd), Wouter Kurtjens (eigen jeugd), Vince van Kasteren (eigen jeugd), Bart van de Loo (eigen jeugd)
Weg:
EVVC
Nieuw:
Weg: Roel Bouwens (stopt), Marc van de Ven (stopt)
FC Den Bosch
Nieuw: Stefan Velkov (RKC Waalwijk, was verhuurd)
Weg: Luuk Brouwers (Go Ahead Eagles), Oussama Bouyaghlafen (Almere City FC)
FC Engelen
Nieuw: Marijn van Dinther (OJC Rosmalen), Yasin Uluman (Real Lunet), Junior van Beers (Roda Boys)
Weg: Sherif Bousselham (Wilhelmina), Soufian Aamara (Wilhelmina)
FCK/De Hommel
Nieuw: Coen Burg (ZVG/Cagemax)
Weg: Ian Willems (ZVG/Cagemax)
Haarsteeg
Nieuw:
Weg:
Hedel
Nieuw:
Weg:
Helvoirt
Nieuw:
Weg: Roel Pullens (lager elftal), Walter Vromans (lager elftal), Martijn Luijbrechts (Jong Brabant), Stijn van Gils (lager elftal), Tommy Jansen (lager elftal)
Jan van Arckel
Nieuw: Thom de Looijer (Roda Boys), Melle Goesten (eigen jeugd)
Weg: Dennis van Heusden (Nivo Sparta 2)
Maliskamp
Nieuw:
Weg: Steven Koningstein (Emplina), Jim Thewessen (BVV), Ravi van Schijndel (OJC Rosmalen O23)
Nemelaer
Nieuw: Kevin van Kempen (Achilles Veen), Luca van Overveld (VCB), Rick van der Linden (eigen jeugd), Jasper van Venrooy (eigen jeugd)
Weg: Joris van Baast (lager elftal)
Nieuwkuijk
Nieuw: Daan Dekkers (RKDVC), Milan van Esch (eigen jeugd)
Weg: Jesse van Wezel (lager elftal), Bas Bruurmijn (lager elftal), Stef van Rooij (stopt), Reno van Engelen (2e elftal)
Nivo Sparta
Nieuw: Martijn de Wildt (Roda Boys), Niels Blom (nieuwe trainer), Lain Brands (eigen jeugd), Ties van de Aa (2e elftal), Thomas van der Horst (Emplina), Max Opsteeg (GRC’14), Charaf Kaaouass (eigen jeugd), Mark van der Heijden (eigen jeugd)
Weg: Mohammed Nikthbakth (Roda Boys), Erik van Beekveld (stopt), Christiaan Perrier (SV Montfoort’19), Tony Salm (stopt), Julian van Hausselt (stopt), Maikel van Opijnen (stopt), Gianni Romano (lager elftal), Romano Tapirima (Roda Boys)
Nooit Gedacht
Nieuw:
Weg:
Nulandia
Nieuw: Marco van Lokven (HVCH)
Weg:
ODC
Nieuw: Koen Hoek (SCG’18)
Weg:
OJC Rosmalen
Nieuw: Kevin Mangandu (Real Lunet), Renzo Pereira (OJC Rosmalen 2), Yamani El Aharchaou (Oosterhout), Joris van Gerwen (zonder club), Joey Hellstern (Blauw Geel’38), Joris Janssen (De Treffers), Wessel Hijman (FC Den Bosch JO19), Diego Meerveld (Achilles Veen), Jean-Claude van Aanholt (Blauw Geel’38), Jesse van der Putten (Jong NEC), Tom Beissel (Blauw Geel’38)
Weg: Yorrit Kanters (Achilles’29), Marijn van Dinther (FC Engelen), Kay van den Boogaard (WNC), Melvin van Gestel (WNC), Jaouad Chraou (Unitas), Mitchell Bastiaansen (WSC), Serkan Ordu (SV Ruwaard), Guus Habraken (lager elftal), Ritchie van Ooijen (SCG’18), Kay Huijgens (n.n.b.), Joeri Theunisse (Berghem Sport), Julien Clout (Groene Ster), Illias Zaimi (Unitas)
OSC’45
Nieuw:
Weg: Krishna Shewdat (Wilhelmina)
Real Lunet
Nieuw: Irvingly van Eijema (Bocholt VV, Bel.), Shuremy Felomina (DUNO D), Djordi Meerveld (Wilhelmina), Erngelo Martha (Emplina), Dejan Cockalo (Wilhelmina Boys), Joep Mertens (Zwaluw VFC JO19)
Weg: Oktay Dogan (DESO), Kevin Mangandu (OJC Rosmalen), Arda Havar (n.n.b.), Yasin Uluman (FC Engelen), Anis Tulung (SV BLC), Recep Uluman (CHC), Kaan Cevik (Cito), Steffan Moes (Zwaluw VFC), Adesh Chedi (Avanti’31), Justin Tahapary (stopt)
RKDVC
Nieuw: Ingmar Voorhaar (Emplina), Mathijs Fitters (NOAD’32), Martijn Alberts (eigen gelederen), Tom Verhoeven (eigen jeugd), Rody Stupers (eigen jeugd)
Weg: Daan Dekkers (Nieuwkuijk), Lars Kivits (Baardwijk), Bauke Bakkers (stopt), Steven ten Cate (stopt), Ralph de Bruin (stopt)
RKKSV
Nieuw: Damyan Scheepens (OJC Rosmalen 2), Niels van den Berg (geen club), Davy Cayaux (OJC Rosmalen 3)
Weg:
RKVSC
Nieuw: Khislain Bekers (FC Drunen)
Weg: Floris van der Zalm (Heerewaarden)
SCG’18
Nieuw: Ritchie van Ooijen (OJC Rosmalen), Rick van Pinxten (Roda Boys), Jorg de Laat, Stan van Rooij, Jim Mutsaars, Lucas Immens, Ties Minkels, Djim Brus, Denzel van de Donk, Marijn Leus (allen eigen jeugd), Nick Vliegenthart (eigen gelederen), Dennis Schoenmaker (Schijndel), Jordi van Grinsven (SV TOP)
Weg: Koen Hoek (ODC), Luuk van Loon (Den Dungen), Sten van Vessem (lager elftal), Kaj de Visser (stopt), Roy Groenendaal (DVG), Daan Voets (lager elftal), Joris Schellekens (stopt)
Schijndel
Nieuw:
Weg: Dennis Schoenmaker (SCG’18)
TGG
Nieuw: Karan Sampat (Wilhelmina), Raymond Swiggers (RKPVV)
Weg: Marijn Kuijpers (Wilhelmina), Koen Beekwilder (BVV)
Vlijmense Boys
Nieuw:
Weg:
Wilhelmina
Nieuw: Marijn Kuijpers (TGG), Sherif Bousselham (FC Engelen), Soufian Aamara (FC Engelen), Krishna Shewdat (OSC’45), Nigel van Houtum, Sander Barten, Kevin van der Ven, Max Hoevenaars (allen eigen jeugd)
Weg: Djordi Meerveld (Real Lunet), Karan Sampat (TGG)
ZVS/Bodemflex
Nieuw: Santosh Mohanlal (ESZVV Totelos)
Weg:
Zwaluw VFC
Nieuw: Mehmet Alp (PSV/AV), Steffan Moes (Real Lunet), Rob Vermeulen (Geldrop), Dax Kusmus (geen club)
Weg: