Geblesseerde spits Gestel hoopt op feest
SINT MICHIELSGESTEL – Het volledig vernieuwde hoofdveld van Sint Michielsgestel wordt zondag, voorafgaand aan de eerste thuiswedstrijd tegen Theole, officieel geopend. Aanvaller Rob van de Graaf zal vanaf de zijlijn moeten toekijken. Hij viel uit tijdens de seizoensopening in Boxtel, die met 3-1 verloren ging.
“Boxtel was de verdiende winnaar. Wij hebben een grote kans gehad op 2-2, maar helaas was het geluk niet aan onze zijde”, vertelt de spits van Sint Michielsgestel, dat via de nacompetitie promoveerde naar de 3e klasse. “Maar we zijn zeker niet weggespeeld door Boc, dat vorig jaar nog om promotie meedeed. Pascal van de Brand en Rick van Lier zijn misschien wel de beste spitsen van de 3e klasse en dat heeft de doorslag gegeven.”
Goeie vervanger
Van de Graaf kon zelf ook geen potten breken. “Helaas niet, nee. En ik lig er ook wel even uit, heb een scheurtje in m’n buikspieren. Vorige week heb ik de hele week niet getraind in de hoop dat het zondag beter ging, maar in de tweede helft was het gedaan. Invaller Rody van Gaal scoorde wel meteen, dus een goeie vervanger, zeg ik dan maar. Maar voor mij persoonlijk is het wel klote. Dit kan wel eens twee maanden gaan duren.”
Feest
In de tussentijd zal Sint Michielsgestel op dezelfde manier blijven spelen. “We gaan gewoon door met het aanvallend voetbal waar we vorig jaar zo’n succes mee hebben gehad. En weer gaan krijgen. Het feit dat we goed meevoetbalden geeft voldoende vertrouwen voor de volgende wedstrijden. Aankomende zondag, thuis tegen Theole, wordt ons kunstgrasveld officieel geopend. Het is wel de bedoeling dat het een feest gaat worden.”
