Glenn Kusters speelt volgend jaar bij BVV
DEN BOSCH – Na een paar succesvolle seizoenen bij Real Lunet, twee kampioenschappen en heel veel goals in Vughtse dienst, en een paar rustige maanden zonder voetbal, speelt Glenn Kusters komend jaar voor BVV. De Bossche aanvaller keert daarmee terug bij de club waar hij als jeugdspeler actief was. Hij hoopt stiekem op de titel in de 2e klasse.
Kusters tekende de afgelopen drie seizoenen voor 45 treffers namens Real Lunet. “En dan tel ik vriendschappelijk en beker niet mee”, zegt hij. Wegens een meningsverschil met trainer Glenn Simon vertrok hij vroegtijdig uit Vught, maar lang zit de goalgetter niet zonder club. “Er hebben best wel wat clubs contact met me opgenomen, maar ik had de voorkeur al voor BVV, vanwege de nieuwe trainer Bas Gösgens. We zijn er snel uitgekomen in een gesprek met hem en William van den Berk.”
Na omzwervingen bij RKJVV – “een mislukt jaar, die club beschouw ik niet als een waar ik ooit gevoetbald heb” – en Real keert Kusters dus terug bij de club waar het voor hem allemaal begon. “Toen ik in de jeugd van BVV, in de B1, voetbalde, ben ik nog gescout geweest door Willem II. Wat ik er komend jaar hoop te vinden? Vooral dat Bas mij op persoonlijk gebied nog wat kan bijleren en ontwikkelen. En dat we bovenin gaan meedraaien. Misschien wel meedoen om het kampioenschap?”