BLC nagenoeg ongewijzigd naar 2e klasse
DEN BOSCH – Binnen de succesvolle selectie van BLC komen deze zomerperiode weinig veranderingen. De promovendus ziet louter twee routiniers stoppen en versterkt zich met twee jeugdige spelers. De club heeft vertrouwen dat de huidige spelersgroep, die verrassend kampioen werd in de 3e klasse, zijn mannetje kan staan in de 2e klasse van het zaterdagvoetbal.
Na heel wat jaartjes trouwe dienst hebben Ali Goullet en Steven Libregts besloten om BLC 1 nu dan toch echt te gaan verlaten. Zij gaan respectievelijk lager en elders spelen. De rest van de groep blijft bij elkaar. Daarnaast komen er zoals gezegd twee versterkingen bij. Thomas Mesu speelde voorheen bij Emplina, maar is twee jaar geleden gestopt omdat hij geblesseerd was en niet meer op zondag kon voetballen in verband met zijn werk. Nu pakt hij de draad toch weer op. Hij trainde al een paar keer mee en sluit komend seizoen aan bij BLC. Dat laatste geldt ook voor Theo Beekmans, die over komt van RKJVV.
Martijn de Wildt en Jori van de Berk, twee van de sterkhouders van de Club van Zuid, spelen volgend seizoen ook gewoon in geel-groen. “Als we kampioen worden en een klasse hoger gaan, dan moet er wel iets heel leuks komen wil je weggaan, hè”, aldus De Wildt. “Maar het is ook helemaal niet ter sprake geweest om te vertrekken. We hebben al redelijk snel tegen BLC gezegd dat we blijven.”
Of topscorer Mischa Stuiver, onlangs nog verkozen tot beste speler uit onze regio in het zaterdagvoetbal, ook komend jaar in de spits staat, is De Wildt niet duidelijk. “Dat weten we nog niet. Misscha is 41 en zelf ook heel reëel. Hij weet niet of het nog zin heeft, maar als we hem nodig hebben, dan staat hij altijd voor ons klaar”, aldus de aanvoerder.
Later deze week een interview met nieuwkomer Theo Beekmans op onze website.