‘Zorgen dat we niet op achterstand komen’

nickvanbijsterveld_sfbDEN BOSCH – In de 3e klasse C beginnen we zondag direct met een kraker. RKJVV ontvangt Vlijmense Boys, dat afgelopen seizoen op de vierde plaats eindigde. De nummer twee van vorig jaar staat, na tegenvallende resultaten in de beker, niet als favoriet aan de aftrap. Vlijmense Boys zette betere uitslagen neer, maar wordt niet gevreesd, vertelt de captain.

Dat het een mooi begin van de competitie is, daar is Nick van Bijsterveld het met ons over eens. “We mogen gelijk vol aan de bak. Ik heb gelezen dat Vlijmense Boys het erg goed doet, dus wij zijn gewaarschuwd. Maar ik heb vertrouwen in een goede afloop. Zoals we de afgelopen wedstrijden spelen, kunnen we van iedereen winnen.”

RKJVV wacht meteen een lastige tegenstander en het is Van Bijsterveld duidelijk dat alle zeilen bijgezet moeten worden. Maar hoewel het nog niet helemaal geweldig loopt, is er geen reden om de wedstrijd anders in te gaan dan normaal. “Het is inderdaad een lastige ploeg, maar dat is Vlijmen altijd. Qua resultaten gaat het bij ons vooralsnog niet goed, maar ik denk dat we tegen Wilhelmina hebben laten zien dat we niet opgeven en tegen TGG zaterdag dat we genoeg kansen kunnen creëren. Alleen hadden we de pech dat we achter kwamen en de tegenstander inzakte en ging counteren. Eén ding is dus duidelijk; we moeten zondag dus niet op achterstand zien te komen!”

RKJVV – Vlijmense Boys begint zondag om 14.30 uur op sportpark De Schutskamp.

Foto: sportfotobrabant.nl

Geef een reactie