Jan van Eijndhoven volgt Frank Brands

DEN BOSCH – Jan van Eijndhoven en Frank Brands worden komende zomer weer herenigd. Het trainersduo dat enkele jaren de hoofdmacht van Schijndel onder zijn hoede had, gaat volgend seizoen in dezelfde samenstelling aan de slag bij Roda Boys. Het aantal Bosschenaren in Aalster dienst blijft daarmee onverminderd groeien.

Van Eijndhoven zit het huidige seizoen, net als Brands, zonder club. Hij was in beeld om Hoofd Jeugdopleiding bij OJC Rosmalen te worden, werd net geen hoofdtrainer van Den Dungen en besloot op het laatste moment niet in te stappen bij Hedel. Deze week maakte de Bosschenaar duidelijk dat hij zijn collega en voetbalmaatje Brands (die Pieter Tuns opvolgt als hoofdtrainer) als rechterhand volgt naar de zaterdag tweedeklasser.

Met Freek van Eembergen, Rik van Leeuwen, Richard Palm, Mike Scholten en Bas van der Star kent de selectie van Roda Boys al vijf gezichten uit het Bossche voetbalwereldje. Vanaf deze zomer zal dus ook het trainersduo afkomstig zijn uit de Brabantse hoofdstad.

Geef een reactie