Bot wil zo goed mogelijk afsluiten met SCI
SINT MICHIELSGESTEL – Dankzij een 4-1 overwinning op BZS heeft SCI zich weer in de subtop genesteld. De club, die bezig is aan haar laatste seizoen in het bestaan, doet nagenoeg geruisloos mee in de 4e klasse E. Als het aan jongeling Arthur Bot – die zondag twee keer scoorde – ligt, gaat daar in de laatste maanden nog verandering in komen.
Nee, de nog maar 19-jarige linksbuiten wil – ondanks zijn twee treffers – niet spreken over een mooie overwinning op BZS. “Een mooie uitslag eerder”, zegt hij, “want we speelden niet geweldig.” Wel is hij natuurlijk tevreden met de zege op de hekkensluiter. “Het gaat dit seizoen wisselvallig met ons. We doen het af en toe prima, maar moeten meer wedstrijden winnen tegen mindere ploegen.”
Bot, die al sinds zijn vierde bij SCI voetbalt en vorig jaar definitief aansloot bij de eerste selectie, wil in de laatste wedstrijden dat hij het rood en zwart om de schouders draagt nog even knallen. “We willen in de tweede seizoenshelft voor de periode gaan”, zegt hij vastberaden. Waarschijnlijk doet SCI in dat geval niet meer mee aan de nacompetitie, want kans op promotie is er niet meer. “Dat niet per se, inderdaad. Maar we willen graag het laatst jaar van de club zo goed mogelijk afsluiten.” Over de fusie met RKVV Sint-Michielsgestel is nog niet veel bekend, volgens Bot. “De teamindelingen zijn er nog niet, maar natuurlijk hoop ik op een plaatsje in het eerste.”
Komende zondag ontvangt SCI om 14.00 uur DSC op sportpark Heidelust.