Goede gevoel langzaam terug bij Guns

SCHIJNDEL – De voorbereiding was goed en met 7 punten uit de eerste 3 wedstrijden is Schijndel de competitie ook prima begonnen. Langzaam maar zeker begint Stan Guns ook meer en meer tevreden te worden over zijn eigen optreden. “Ik wil vooral meer doelpunten maken en assists blijven geven.”

De 0-3 overwinning, die Schijndel zondag behaalde tegen BMC, was allerminst geflatteerd. Schijndel was heer en meester op sportpark De Brand. Het was, na een eerdere 1-3 zege op ODC en een 1-1 gelijkspel tegen Zwaluw VFC, nog maar een bevestiging dat de jonge ploeg van trainer Henry van Alebeek op de goede weg is. “We zijn tevreden met onze seizoenstart, maar er is zeker nog ruimte voor verbetering. Vooral met ons jonge team”, vertelt Guns diplomatiek. “Gelukkig hebben we ons na het gelijkspel van een week eerder weer herpakt, zodat we bij de bovenste ploegen aan zijn gehaakt.”

Concurrenten
Hardop wordt het nog niet echt uitgesproken, maar bij Schijndel denkt men dit seizoen een rol van betekenis te kunnen spelen in de titelstrijd van de 3e klasse C. “Onze concurrenten? Ik verwacht zeker Zwaluw. En Schadewijk eigenlijk ook, maar die zijn niet echt goed begonnen. Voor de rest heb ik geen idee.” Een van de clubs die zomaar eens een outsider zou kunnen zijn, is Den Dungen, de tegenstander die Schijndel zondag wacht. “Dat wordt een mooi potje, wat we zeker niet makkelijk winnen”, denkt Guns. “Maar we gaan er gewoon voor zorgen dat we de drie punten in Schijndel houden natuurlijk.”

Zelf was de linksbuiten goed voor een goaltje tegen ODC en zondag gaf hij een assist op Brent Blummel. “Het was voor mij een beetje opstarten dit seizoen. In de voorbereiding haalde ik niet echt m’n niveau en kon het allemaal veel beter. Nu begint het goede gevoel zo langzamerhand terug te komen.”

Rasvoetballer
Guns is een van de rasvoetballers van Schijndel. “Ik ben iemand die altijd de bal wil hebben en een gaatje probeert te zoeken om onze spitsen voor het doel te zetten”, zegt hij. “Of ze me nog vaker moeten zoeken? Ik vind het altijd super als dat gebeurt. Soms kan het wel meer, maar het hangt ook vaak van de wedstrijd af. Hopelijk kan ik dit seizoen laten zien wat ik kan. Ik wil vooral meer doelpunten maken en assists blijven geven. Belangrijk zijn voor het team. We zijn lekker begonnen en moeten zo doorgaan. Wie weet waar het dan nog toe kan leiden.”

Foto: Cees van Raaij

Geef een reactie