Eerste hattrick Geurtz: extra mooi

DEN BOSCH – Wie gaat Brent de Wijs nog van de troon stoten? Opnieuw mocht de spits van Nieuwkuijk zondag twee streepjes bijschrijven en daarmee heeft de koploper van onze regionale topscorersranglijst een aardig gaatje geslagen. Weektopschutters zijn Noah Geurtz en Iain Brands, die allebei drie keer scoorden.

Brands (Nivo Sparta) flikte dat kunstje al eerder, maar voor Geurtz (foto) was het zijn eerste hattrick in de selectie. “Extra mooi omdat het in de derby tegen VCB was en – na een rode kaart – ook nog eens met tien man.” De 22-jarige linksbuiten van Helvoirt (“maar ik kom ook vaak in de spits uit”) heeft er dit seizoen zes in liggen en daar is hij vooralsnog tevreden mee. “Zeker omdat ik nog maar zeven wedstrijden heb gevoetbald. Van de negen die wij er pas speelden in de competitie, miste ik er twee door blessures.”

Lijn omhoog
Geurtz heeft aan het begin van het seizoen gezegd minimaal tien doelpunten te willen maken. “Daar ga ik dus voor. Onze
resultaten zijn inderdaad nog wat wisselvallig (Helvoirt won én verloor al vier keer, red.). Maar ik heb nu wel het idee dat we de lijn omhoog te pakken hebben. Daar kunnen we na de winterstop dus mee verder.”

Onderstaand de top van het regionale topscorersklassement.

Topscorers 9 per dec.
Brent de Wijs Nieuwkuijk 18 +2
Teun Kuijpers Avanti ’31 13
Dennis van der Luyt RKKSV 13 +1
Owen van Lith Irene 12 +1
Bob van Iersel Nooit Gedacht 12
Oskar Stanik Vlijmense Boys 12 +1

Alle doelpuntenmakers van seizoen 2024-2025 op onze Topscorers-pagina.

Foto: Gerald van Zanten