SCG door, Helvoirt uitgeschakeld in de zaal

SINT MICHIELSGESTEL – Tijdens de derde avond van de Meierij Cup is SCG’18 erin geslaagd zich te plaatsen voor de volgende ronde van het zaalvoetbaltoernooi. Helvoirt, de winnaar van de eerste editie in 2016, werd voor het tweede jaar op rij in de voorronde uitgeschakeld. “Soms heb je ook een beetje geluk nodig.”

SCG won zondagavond, voor goed gevulde tribunes, met 2-0 van Helvoirt en met 3-1 van Keldonk. Het verloor, in de strijd in de eerste plaats in de poule, met 3-2 van Erp. “Ook in die wedstrijd waren wij beter”, vindt Luuk van Loon. SCG beschikt over een team met bijna alleen maar zaalvoetballers. “Iedereen speelt het regelmatig, behalve Mike van Lijssel, maar die deed het ook goed. We hebben een mooi teampje. Als we niet nonchalant gaan spelen, hebben we wel een goede kans op de finaleavond. Maar ik heb wel gehoord dat Best Vooruit ook een hele goede ploeg heeft, dus we zullen het zien.”

Helvoirt kwam in alle drie de wedstrijden op achterstand en ging daardoor twee van de drie keer ten onder. “Tegen Keldonk konden we het nog omzetten in winst, maar Erp en SCG’18 stonden goed georganiseerd en het was lastig voor ons om kansen te creëren”, reageert Stijn van Gils. Hij vindt niet dat Helvoirt te weinig zaalvoetballers in de gelederen had: “We hebben met z’n allen keihard geknokt voor een goed resultaat. Soms heb je daar ook een beetje geluk bij nodig, maar dat was ons niet gegund.”

Donderdag wordt de Meierij Cup hervat met poule D, met onder meer ODC. Aanstaande vrijdagavond wordt er met de beste acht ploegen toegewerkt naar de grote finale. Best Vooruit, Wilhelmina Boys, Nemelaer, Den Dungen, Erp, SCG’18 en nog twee te plaatsen ploegen zijn in de race. Dan ook de vrouwenfinale tussen Avanti’31 en VCB.

Geef een reactie