Oefenprogramma

Alem    
26-jun Rhelico – Alem Afg.
10-aug Alem – Haarsteeg Afg.
14-aug Boxtel – Alem (0-1)
22-aug Vlijmense Boys – Alem (4-3)
28-aug EVVC – Alem (1-3)
31-aug Alem – Trinitas Oisterwijk (1-2)
16-sep Jong Brabant – Alem  
     
Avanti’31    
24-aug DAW Schaijk – Avanti’31 (3-0)
28-aug Grad de Wit toernooi bij Schijndel 2e plaats (0-0 Schijndel en WEC)
31-aug Nulandia – Avanti’31 (0-1)
     
SV BLC    
4-jul FC Engelen – SV BLC (1-0, gestaakt na 60 min. Noodweer)
21-aug Haarsteeg – SV BLC (3-1)
28-aug Maliskamp – SV BLC (4-2)
31-aug SV BLC – Zwaluw VFC (1-2)
     
BMC    
21-aug 5-kernentoernooi bij Den Dungen 3e plaats (2-0 verlies SCG’18, 3-0 winst Irene)
29-aug BMC – FC De Rakt (1-2)
2-sep Ulysses – BMC  
7-sep BMC – OJC Rosmalen JO19-1  
     
Boxtel    
14-aug Boxtel – Alem (0-1)
19-aug Spoordonkse Boys – Boxtel Afg.
22-aug Boxtel – TSV Gudok (0-2)
28-aug ODC – Boxtel (2-0)
2-sep Boxtel – DVG   
     
BVV    
14-aug Tricht – BVV (2-3)
17-aug CHC – BVV Afg.
21-aug Sparta’30 – BVV (0-0)
29-aug BVV – Wilhelmina (1-2)
7-sep BVV – Woudrichem  
14-sep BVV – Nulandia  
     
CHC    
1-jul Altena – CHC (1-0)
10-aug CHC – ZIGO (3-1)
14-aug CHC – UDI’19/CSU (0-3)
17-aug CHC – BVV Afg.
21-aug CHC – Zwaluw VFC (2-4)
24-aug Wilhelmina’26 – CHC Afg.
26-aug CHC – FC Schadewijk Afg.
29-aug TGG – CHC Afg.
31-aug HVCH – CHC (1-2)
7-sep CHC – FC Engelen Afg.
14-sep Nooit Gedacht – CHC  
     
FC Den Bosch    
3-jul Nooit Gedacht – FC Den Bosch (2-5)
10-jul Nivo Sparta – FC Den Bosch (0-3)
14-jul Blauw Geel’38/JUMBO – FC Den Bosch (1-1)
17-jul NAC Breda – FC Den Bosch (2-1)
21-jul UNA – FC Den Bosch (2-0)
24-jul FC Den Bosch – MVV Maastricht (1-2)
30-jul FC Den Bosch – TEC (0-1)
     
Den Dungen    
15-aug Den Dungen – Jan van Arckel (1-0)
22-aug 5-kernentoernooi bij Den Dungen 1e plaats (5-0 winst Irene, 2-0 winst SCG’18)
29-aug RKDVC – Den Dungen (3-6)
2-sep Den Dungen – Haarsteeg  
     
DSC    
1-jul FC Engelen – DSC (3-2)
7-aug DSC – Blauw Geel’38 O23 (2-5)
15-aug Hedel – DSC (2-6)
19-aug DSC – Heeswijk (5-0)
22-aug Jan van Arckel – DSC (2-2)
28-aug GVV’63 – DSC (1-0)
Emplina    
22-aug Emplina – TGG (4-0)
29-aug Emplina – FC Engelen (0-1)
31-aug Emplina – Rhode/van Stiphout Bouw (2-2)
     
FC Engelen    
1-jul FC Engelen – DSC (3-2)
4-jul FC Engelen – SV BLC (1-0, gestaakt na 60 min. Noodweer)
15-aug FC Engelen – Wilhelmina (7-1)
19-aug FC Engelen – Hedel (10-2)
24-aug FC Engelen – Jan van Arckel (2-1)
29-aug Emplina – FC Engelen (0-1)
7-sep CHC – FC Engelen  
14-sep Haarsteeg – FC Engelen  
     
FCK/De Hommel    
2-jul CluZoNa’74 – FCK/De Hommel (4-18)
11-aug FCK/De Hommel – JCK/AISO (8-4)
20-aug Futsal Antwerpen – FCK/De Hommel (5-3)
27-aug Futsal Borgerhout – FCK/De Hommel (4-5)
30-aug ZVG/Cagemax – FCK/De Hommel (2-9)
3-sep Real Elmo Herentals – FCK/De Hommel Afg.
EVVC    
21-aug Maasdonkcup bij Nulandia 2e plaats (1-0 winst Nulandia, 3-0 verlies Nooit Gedacht)
28-aug EVVC – Alem (1-3)
     
Haarsteeg    
10-aug Alem – Haarsteeg Afg.
15-aug FC Drunen – Haarsteeg (2-1)
21-aug Haarsteeg – SV BLC (3-1)
24-aug Haarsteeg – Schijndel/DE WIT (1-3)
2-sep Den Dungen – Haarsteeg  
14-sep Haarsteeg – FC Engelen  
     
Hedel    
15-aug Hedel – DSC (2-6)
19-aug FC Engelen – Hedel (10-2)
22-aug Wilhelmina – Hedel Afg.
26-aug OSC’45 – Hedel (0-4)
     
Helvoirt    
10-aug Helvoirt – Dongen O23 (2-4)
15-aug Berghem Sport – Helvoirt (0-2)
22-aug Sarto – Helvoirt (0-2)
24-aug ZIGO – Helvoirt (1-8)
28-aug Van Helvoort Cup bij Helvoirt 2e plaats (1-0 winst Zwaluw VFC, 0-1 verlies Nemelaer)
31-aug Helvoirt – ODC (4-0)
7-sep HVCH – Helvoirt  
Jan van Arckel    
15-aug Den Dungen – Jan van Arckel (1-0)
17-aug Jan van Arckel – Well (3-1)
22-aug Jan van Arckel – DSC (2-2)
24-aug FC Engelen – Jan van Arckel (2-1)
28-aug Jan van Arckel – Wilhelmina’26 (0-3)
31-aug Kerkwijk – Jan van Arckel (2-5)
     
Maliskamp    
27-jun DESO – Maliskamp (3-4)
29-jun Haarsteeg 2 – Maliskamp (3-1)
21-aug FC Schadewijk – Maliskamp Afg.
28-aug Maliskamp – SV BLC (4-2)
31-aug Maliskamp – RWB (1-3)
14-sep Maliskamp – NEO’25  
     
Nemelaer    
27-jun Nemelaer – Trinitas Oisterwijk (6-3)
1-jul Nemelaer – Zwaluw VFC (0-0)
8-jul Schijndel – Nemelaer (0-1)
18-jul Nemelaer – SVSSS (5-4)
28-aug van Helvoort Cup bij Helvoirt 1e plaats (0-0 Zwaluw VFC, 1-0 winst Helvoirt)
31-aug Nivo Sparta – Nemelaer (2-1)
14-sep Nemelaer – Trinitas Oisterwijk  
21-sep DVG – Nemelaer  
     
Nieuwkuijk    
22-aug Madese Boys – Nieuwkuijk (2-0)
29-aug Nieuwkuijk – Sarto (2-2)
     
Nivo Sparta    
10-jul Nivo Sparta – FC Den Bosch (0-3)
17-jul Gemert – Nivo Sparta (5-1)
22-aug Nivo Sparta – SV TOP (3-1)
24-aug Nivo Sparta – CHC Afg.
28-aug DTS Ede – Nivo Sparta (3-2)
31-aug Nivo Sparta – Nemelaer (2-1)
14-sep Nivo Sparta – Real Lunet  
Nooit Gedacht    
3-jul Nooit Gedacht – FC Den Bosch (2-5)
21-aug Maasdonkcup bij Nulandia 1e plaats (1-0 winst Nulandia, 3-0 winst EVVC)
28-aug Nooit Gedacht – Vianen Vooruit (0-3)
31-aug VESTA’19 – Nooit Gedacht (1-0)
14-sep Nooit Gedacht – CHC  
     
Nulandia    
21-aug Maasdonk Cup bij Nulandia 3e plaats (1-0 verlies EVVC en Nooit Gedacht)
29-aug Nulandia – Cito Afg.
31-aug Nulandia – Avanti’31 (0-1)
7-sep Nulandia – Real Lunet  
14-sep BVV – Nulandia  
     
ODC    
22-aug ODC – ZIGO  (4-2)
28-aug ODC – Boxtel (2-0)
31-aug Helvoirt – ODC (4-0)
14-sep ODC – Hilvaria  
OJC Rosmalen    
10-jul OJC Rosmalen – Sliedrecht (1-2)
13-jul OJC Rosmalen – UNA Afg.
17-jul OJC Rosmalen – De Treffers (2-5)
7-aug Pre-Season Tournament bij OJC Rosmalen 3e plaats
10-aug OJC Rosmalen – Blauw Geel’38/JUMBO (0-2)
14-aug OSS’20 – OJC Rosmalen (7-0)
21-aug OJC Rosmalen – Jong FC Den Bosch (3-1)
28-aug OJC Rosmalen – SDO (5-0)
7-sep OJC Rosmalen – DUNO D  
OSC’45    
14-aug NOAD’32 – OSC’45 Afg.
21-aug RKVSC – OSC’45 (2-2)
26-aug OSC’45 – Hedel (0-4)
28-aug OSC’45 – GRC’14 2 (1-2)
Real Lunet    
12-aug Ulysses – Real Lunet Afg.
17-aug Real Lunet – TGG (4-0)
22-aug Real Lunet – Cito (4-1)
28-aug Roda Boys – Real Lunet Afg.
7-sep Nulandia – Real Lunet  
14-sep Nivo Sparta – Real Lunet  
     
RKDVC    
17-aug RKDVC – NEO’25 (2-2)
22-aug WSC – RKDVC (5-4)
24-aug GDC – RKDVC Afg.
29-aug RKDVC – Den Dungen (3-6)
7-sep RKDVC – Uno Animo  
     
RKKSV    
17-aug VESTA’19 – RKKSV (6-1)
22-aug RKKSV – SBV  Afg.
26-aug Ulysses – RKKSV (2-3)
29-aug RKKSV – Vorstenbossche Boys (2-4)
2-sep Achilles Reek – RKKSV  
     
RKVSC    
8-aug FC Drunen – RKVSC (5-1)
15-aug Dussense Boys – RKVSC (3-0)
21-aug RKVSC – OSC’45 (2-2)
28-aug RKVSC – GVV (2-2)
31-aug RKVSC – Well Afg.
14-sep WNC 2 – RKVSC  
SCG’18    
18-jul Nemelaer – SCG’18 Afg
20-jul SCG’18 – WEC (0-1)
17-aug SCG’18 – Trinitas Oisterwijk (1-1)
21-aug 5-kernentoernooi bij Den Dungen 2e plaats (2-0 winst BMC, 2-0 verlies Den Dungen)
22-aug VESTA’19 – SCG’18 (2-2)
Schijndel    
1-jul Schijndel – OJC Rosmalen O23 (3-0)
8-jul Schijndel – Nemelaer (0-1)
13-jul Schijndel – HVCH (0-1)
24-aug Haarsteeg – Schijndel (1-3)
28-aug Grad de Wit toernooi bij Schijndel 1e plaats (2-0 WEC, 0-0 Avanti’31)
7-sep Schijndel – Rhode  
14-sep Schijndel – SBC  
     
TGG    
17-aug Real Lunet – TGG (4-0)
22-aug Emplina – TGG (4-0)
29-aug TGG – CHC Afg.
14-sep OJC Rosmalen O23 – TGG  
     
Vlijmense Boys    
22-aug Vlijmense Boys – Alem (4-3)
29-aug RKTVC – Vlijmense Boys Afg.
15-sep Vlijmense Boys – Nederlands Doven Elftal  
Wilhelmina    
15-aug FC Engelen – Wilhelmina (7-1)
22-aug Wilhelmina – Hedel Afg.
29-aug BVV – Wilhelmina (1-2)
31-aug OJC Rosmalen O23 – Wilhelmina Afg.
     
ZVS/Bodemflex    
9-jul BE’79 – ZVS/Bodemflex (5-3)
27-aug ZVS/Bodemflex – Morado FC Afg.
3-sep ZVS/Bodemflex – WIA  
     
Zwaluw VFC    
1-jul Nemelaer – Zwaluw VFC (0-0)
4-jul Zwaluw VFC – Trinitas Oisterwijk (1-2)
21-aug CHC – Zwaluw VFC (2-4)
24-aug Zwaluw VFC – Trinitas Oisterwijk Afg.
28-aug van Helvoort Cup bij Helvoirt 3e plaats (1-0 verlies Helvoirt, 0-0 Nemelaer)
31-aug SV BLC – Zwaluw VFC (1-2)
7-sep Zwaluw VFC – OJC Rosmalen O23  
     
Wedstrijden per datum    
26-jun Rhelico – Alem Afg.
     
27-jun Nemeler – Trinitas Oisterwijk (6-3)
  DESO – Maliskamp (3-4)
     
29-jun Haarsteeg 2 – Maliskamp (3-1)
     
1-jul Altena – CHC (1-0)
  Schijndel – OJC Rosmalen O23 (3-0)
  Nemelaer – Zwaluw VFC (0-0)
  FC Engelen – DSC (3-2)
     
2-jul CluZoNa’74 – FCK/De Hommel (4-18)
     
3-jul Nooit Gedacht – FC Den Bosch (2-5)
     
4-jul Zwaluw VFC – Trinitas Oisterwijk (1-2)
  FC Engelen – SV BLC (1-0, gestaakt na 60 min. Noodweer)
     
8-jul Schijndel – Nemelaer (0-1)
     
9-jul BE’79 – ZVS/Bodemflex (5-3)
     
10-jul Nivo Sparta – FC Den Bosch (0-3)
  OJC Rosmalen – Sliedrecht (1-2)
     
13-jul OJC Rosmalen-UNA Afg.
  Schijndel – HVCH (0-1)
     
14-jul Blauw Geel’38/JUMBO – FC Den Bosch (1-1)
     
17-jul NAC Breda – FC Den Bosch (2-1)
  Gemert – Nivo Sparta (5-1)
  OJC Rosmalen – De Treffers (2-5)
     
18-jul Nemelaer – SVSSS (5-4)
20-jul SCG’18 – WEC  (0-1)
21-jul UNA – FC Den Bosch (2-0)
     
24-jul FC Den Bosch – MVV Maastricht (1-2)
     
30-jul FC Den Bosch – TEC (0-1)
     
7-aug Pre-Season Tournament bij OJC Rosmalen OJC wordt 3e
  DSC – Blauw Geel’38 O23 (2-5)
     
8-aug FC Drunen – RKVSC (5-1)
     
10-aug Alem – Haarsteeg Afg.
  CHC – ZIGO (3-1)
  OJC Rosmalen – Blauw Geel’38/JUMBO (0-2)
  Helvoirt – Dongen O23 (2-4)
     
11-aug FCK/De Hommel – JCK/AISO (8-4)
12-aug Ulysses – Real Lunet Afg.
     
14-aug Boxtel – Alem (0-1)
  NOAD’32 – OSC’45 Afg.
  CHC – UDI’19/CSU (0-3)
  OSS’20 – OJC Rosmalen (7-0)
  Tricht – BVV (2-3)
     
15-aug    
  FC Engelen – Wilhelmina (7-1)
  Den Dungen – Jan van Arckel (1-0)
  FC Drunen – Haarsteeg (2-1)
  Dussense Boys – RKVSC (3-0)
  Berghem Sport – Helvoirt (0-2)
  Hedel – DSC (2-6)
     
17-aug    
  CHC – BVV Afg.
  Jan van Arckel – Well (3-1)
  RKDVC – NEO’25 (2-2)
  VESTA’19 – RKKSV (6-1)
  SCG’18 – Trinitas Oisterwijk (1-1)
  Real Lunet – TGG (4-0)
19-aug FC Engelen – Hedel (10-2)
  Spoordonkse Boys – Boxtel Afg.
  DSC – Heeswijk (5-0)
     
20-aug Futsal Antwerpen – FCK/De Hommel (5-3)
     
21-aug 5-kernentoernooi bij Den Dungen met BMC, Den Dungen, SCG’18 en Irene
  Maasdonk Cup bij Nulandia met Nulandia, EVVC en Nooit Gedacht
  FC Schadewijk – Maliskamp Afg.
  Haarsteeg – SV BLC (3-1)
  RKVSC – OSC’45 (2-2)
  CHC – Zwaluw VFC (2-4)
  OJC Rosmalen – Jong FC Den Bosch (3-1)
  Sparta’30 – BVV (0-0)
  Nivo Sparta – SV TOP (3-1)
22-aug    
  Vlijmense Boys – Alem (4-3)
  VESTA’19 – SCG’18 (2-2)
  Emplina – TGG (4-0)
  Boxtel – TSV Gudok (0-2)
  Jan van Arckel – DSC (2-2)
  ODC – ZIGO (4-2)
  WSC – RKDVC (5-4)
  RKKSV – SBV Afg.
  Madese Boys – Nieuwkuijk (2-0)
  Wilhelmina – Hedel Afg.
  Sarto – Helvoirt (0-2)
  Real Lunet – Cito (4-1)
     
24-aug    
  FC Engelen – Jan van Arckel (2-1)
  Wilhelmina’26 – CHC Afg.
  Zwaluw VFC – Trinitas Oisterwijk Afg.
  GDC – RKDVC Afg.
  DAW Schaijk – Avanti’31 (3-0)
  Haarsteeg – Schijndel (1-3)
  ZIGO – Helvoirt (1-8)
26-aug CHC – FC Schadewijk Afg.
  Ulysses – RKKSV (2-3)
  OSC’45 – Hedel (0-4)
     
27-aug Futsal Borgerhout – FCK/De Hommel (4-5)
     
28-aug EVVC – Alem (1-3)
  DTS Ede – Nivo Sparta (3-2)
  Van Helvoort Sports Cup bij Helvoirt met Helvoirt, Nemelaer en Zwaluw VFC
  Maliskamp – SV BLC (4-2)
  Nooit Gedacht – Vianen Vooruit (0-3)
  ODC – Boxtel (2-0)
  OSC’45 – GRC’14 2 (1-2)
  RKVSC – GVV (2-2)
  GVV’63 – DSC (1-0)
  Jan van Arckel – Wilhelmina’26 (0-3)
  Grad de Wit toernooi bij Schijndel met Avanti’31, Schijndel/DE WIT en WEC
  Roda Boys – Real Lunet Afg.
  OJC Rosmalen – SDO (5-0)
29-aug Emplina – FC Engelen (0-1)
  RKDVC – Den Dungen (3-6)
  Nulandia – Cito Afg.
  TGG – CHC Afg.
  BVV – Wilhelmina (1-2)
  RKKSV – Vorstenbossche Boys (2-4)
  Nieuwkuijk – Sarto (2-2)
  RKTVC – Vlijmense Boys Afg.
  BMC – FC De Rakt (1-2)
30-aug ZVG/Cagemax – FCK/De Hommel (2-9)
31-aug Alem – Trinitas Oisterwijk (1-2)
  Nulandia – Avanti’31 (0-1)
  Nivo Sparta – Nemelaer (2-1)
  Maliskamp – RWB (1-3)
  VESTA’19 – Nooit Gedacht (1-0)
  Emplina – Rhode/van Stiphout Bouw (2-2)
  SV BLC – Zwaluw VFC (1-2)
  HVCH – CHC (1-2)
  RKVSC – Well Afg.
  Kerkwijk – Jan van Arckel (2-5)
  OJC Rosmalen O23 – Wilhelmina Afg.
  Helvoirt – ODC (4-0)
     
2-sep    
  Den Dungen – Haarsteeg Afg,
  Boxtel – DVG  (2-4)
  Achilles Reek – RKKSV (1-1)
  Ulysses – BMC (1-5, gestaakt na 65 minuten vanwege lichtuitval)
3-sep ZVS/Bodemflex – WIA (4-3)
  Real Elmo Herentals – FCK/De Hommel Afg.
4-sep (beker)    
     
5 sep (beker)    
     
7-sep    
  Schijndel – Rhode  
  CHC – FC Engelen Afg.
  Nulandia – Real Lunet  
  Zwaluw VFC – OJC Rosmalen O23  
  RKDVC – Uno Animo  
  BMC – OJC Rosmalen JO19-1  
  HVCH – Helvoirt Afg.
  BVV – Woudrichem  
  OJC Rosmalen – DUNO D  
11 sep (beker)    
     
12 sep (beker)    
     
14-sep    
  Haarsteeg – FC Engelen  
  BVV – Nulandia  
  Nivo Sparta – Real Lunet  
  Maliskamp – NEO’25  
  Nooit Gedacht – CHC  
  WNC 2 – RKVSC  
  ODC – Hilvaria  
  OJC Rosmalen O23 – TGG  
  Schijndel – SBC  
15-sep Vlijmense Boys – Nederlands Doven Elftal  
16-sep Jong Brabant – Alem  
     
18 sep (beker)    
     
19 sep (beker)    
     
25/26 sep (start competitie)