Transferoverzicht

DEN BOSCH – Bij sommige clubs gebeurt er ieder jaar weinig tot niets. Maar er zijn ook verenigingen die in deze periode een heel nieuw elftal presenteren. 073voetbal hield alle in- en uitgaande ‘transfers’ bij. Staat een verschuiving er nog niet bij? Mail dan naar transfers@073voetbal.nl.

Laatste update: 24-6-2022 12:23
Avanti’31
Nieuw: Lars van de Graaf (DBS), Ties van Heertum, Tim Schippers, Jim Tuunter, Justin Heukers, Ryan van Wanrooij, Joep van den Hurk, David Viva, Willem Heijmans, Ahmed Yussuf, Jelle Verhoeven, Jason Vyent (allemaal eigen gelederen)
Weg: Carlos Miguel (UDI’19)
BLC
Nieuw: Martijn de Wildt (Nivo Sparta), Angelo Stoové (Roda Boys), Ties van de Aa (Nivo Sparta), Max Opsteeg (Nivo Sparta), Paul van den Elzen (Roda Boys)
Weg: Niels Nagtzaam (FC Engelen), Koen Stolzenbach (stopt)
BMC
Nieuw: niemand
Weg: Stef van der Heijden (Wilhelmina)
Boxtel
Nieuw: Sven van Heesch, Owen Kemps, Jelle Breuer, Daan Breuer, Pim Boley, Nessiem Trieling, David Iwukchukwu, Mike van Es, Tim Hulskes, Hidde Feenstra, Guus van Raamsdonk, Luis Miguel Ferreira Queridinha (eigen jeugd)
Weg: Ramon Mulder, Raul Sanchez Gomez (gestopt)
BVV
Nieuw: Mohamed Majiti (CHC), Joep van der Heijden (CHC), Oktay Dogan (Cito), Omar Jawara (HHC Hardenberg) en spelers uit de eigen jeugd
Weg: Dani Pennings (CHC), Hamad Hashimi (DBN’22 zaterdag), Sharif Lopez (HVV Helmond), Nicky Hendriks (lager elftal), Guillermo Le Couvreur (Real Lunet), Illias Sadqi (wordt assistent-trainer), Johnny de Nies (RKVSC), Paolo Figuerdo Barbosa (RKVSC), Jimmy Coort (RKVSC)
CHC
Nieuw: Dennis van der Luyt (Emplina), Arda Havar (TGG), Zain Moghal (Achilles Veen), Walid Johri (TGG), Kevin Mangandu (OJC Rosmalen), Dani Pennings (BVV), Aryton Statie (Kozakken Boys), Nigel Langras (KFC Esperanza Pelt, België), Rick Heesakkers (Wilhelmina), Yasin Uluman (FC Engelen), Mohammed Nikthbakth (Roda Boys)
Weg: Mouad Hassan (OJC Rosmalen), Theo Beekmans (FC Engelen), Frank van der Struijk (gestopt), Anouar Hadouir (gestopt), Joep van der Heijden (BVV), Sharif Chahid (onbekend), Souhail Adere (DBN’22 zaterdag), Hamza Bougtib (onbekend), Mohamed Majiti (BVV)
DBN’22 zaterdag
Nieuw: Pepijn van de Griendt (Wilhelmina), Rico Martens (Wilhelmina), Minckie Wouters (Wilhelmina zaterdag), Krishna Shewdat (Wilhelmina), Ruben Clement (OJC Rosmalen 2), Dennis Keurentjes (SV BLC O17), Soufian El Ouajdi (SV BLC), Souhail Adere (CHC 2), Maga Kusgaliev (CHC 2), Sahin Alicikus (CHC 2), Erol Berk Altinok (CHC 2) Kenan Ismail (CHC 2), Emine Berzah (CHC 2), Winston Kiviets (CHC 2), Hamed Hasimi (BVV), Nassim Aoudia (Oekraïne), Ahmed Alouach (Oeraïne), Mohammed Hassissie (Oekraïne), Saber Bentoumi (Oekraïne)
Weg: Wouter Joziassen (Someren), Anouar Driouach (SV TOP zaterdag), Youssef Tajrasti (SV TOP zaterdag), Mohammed Kaddouri, Amine El Barkoui, Fouad El Barkaoui, Khalid Johri (allemaal gestopt)
DBN’22 zondag
Nieuw: Justin Verbeek (Emplina JO19), Matthew Vos (RWB), Joachim Nisi (Wilhelmina O19), Giovanni Librizzi (Wilhelmina), Sherif Bouselham (Wilhelmina), Djordi Meerveld (Real Lunet), Lorenzo van den Wildenberg (lager elftal), Steven van Schijndel (Maaskantse Boys), Jessie Eerhart (Wilhelmina JO19), Milan van der Heijden (Wilhelmina)
Weg: Arda Havar (CHC), Walid Johri (CHC), Roy Netten, Henri den Teuling, Taoufik Garmat, Michael van Rijn (allemaal gestopt), Achmed Moujahid (lager elftal), Bilal Alla (CHC)
Den Dungen
Nieuw: Fabian Leemans (BLC), acht jeugdspelers
Weg: Loek van Grinsven (Roda Boys), Rens Schuurmans (SCG’18), Friso de Kroon (gestopt), Jeffrey Sterks (gestopt)
DSC
Nieuw: Wessel Theuwis, Quincy de Kleijn, Nick van Uitert, Jordy Grandia, Sjoerd van Kessel, Sem Rekoert (allemaal eigen jeugd)
Weg: Ton Burg, Bas Vos, Martijn Veldhuis, Jordy de Wit, Emiel van Dalen (allemaal gestopt)
DZV/Van de Biggelaar
Nieuw: Ilyas Akyildiz (FC Bergeijk), Walid Johri
Weg: niemand
Emplina
Nieuw: Jeroen de Jong (Wilhelmina), Gijs Douma (Haarsteeg), Kay Huijgens (Roda Boys), Thomas van der Horst (Nivo Sparta), Tom Stupers (Nivo Sparta), Youssef Johri (Real Lunet), Ferhat Coskun (Cito), Ritchie van Ooijen (SCG’18), Azad Keklik (Real Lunet), Amin Kabbouti, Luuk de Laat, Mohammed Johri, Youri Vugts (eigen jeugd)
Weg: Dennis van der Luyt (CHC), Steven Koningstein (Well), Loek van Rooij, Timo Peters, Joep Peeters, Jeffrey van Hirtum, Michiel Buijs, Luuk van de Vondervoort (gestopt)
EVVC
Nieuw: Ramon van Rixtel (trainer, RKKSV), Martin Roelofs (FC Schadewijk), Jordy Spooren (Margriet)
Weg: Coen van Lith (gestopt), Antwan van Rijn (trainer, gestopt)
FC Den Bosch
Nieuw: Timo Regouin (Willem II O21), Danny Verbeek (De Graafschap), Anass Ahannach (Almere City)
Weg: Soufyan Ahannach (Al-Arabi, Saudi-Arabië)
FC Engelen
Nieuw: Theo Beekmans (CHC), Niels Nagtzaam (BLC), Jari Wouters (Wilhelmina)
Weg: Yasin Uluman (CHC), Sam de Schepper (gestopt)
FCK/De Hommel
Nieuw: Omar Nejari (trainer), Martinello van Veen (ZVV Eindhoven), Arda Havar (BE’79), Fouad Dahmani (JCK/AISO), Giovanni Tiebosch (Metsjpoint), Ayman Ben Omar (Metsjpoint), Riad Elloukmani (Metsjpoint), Mohamed Rechad (geen club), Sjoerd te Boekhorst (Morado CF), Roy van Ottele (Madereros CF)
Weg: Tevfik Ceyar (FC Eindhoven), Kenan Koseoglu (ZVG/Cagemax), Mohamed Bouraarassi (ZVG/Cagemax), Ismail Ouaddouh (België), Aboubakr Ouaddouh (België), Younes Hadouir (wordt technisch manager)
Haarsteeg
Nieuw: Belmin Popara (WSC), veertien jeugdspelers
Weg: Gijs Douma (Emplina), Luuk Stupers (Jan van Arckel), Mathieu Schellekens (gestopt), Rick van de Griendt (gestopt), Erwin Slegers (gestopt)
Hedel
Nieuw: Alex Huijps (RWB), Koen Beekwilder (RKVSC), Vlado Petrovic (RKVSC), Lars van Hazendonk (Jong OJC Rosmalen), Daniel Gonzalez (Wilhelmina), Dean van de Boogaard (DSC), Polle van Til (BLC), Jesper van den Bogert, Willem Sleeman (lager elftal), Cas van den Bogert, Justin de Wit, Mathijs Nissingh, Sjoerd Veenstra, Sil Kivit, Ilan Koehorst, Jason Geurts, Winston de Haas, Mike van ‘t Zand, Stijn Michiels, Ibrahim Ali Ibrahim, Harm Goesten (eigen gelederen)
Weg: Patrick Janse (gestopt)
Helvoirt
Nieuw: Alpha Mansaray (geen club), Pim van Hattum (lager elftal), Remco van de Berg (eigen jeugd), Coen van Beek (eigen jeugd), Daan van Roessel (eigen jeugd)
Weg: Abdel Yachou (LSV, winterstop, nu naar RKDVC), Collin van den Bergh (lager elftal), Tim Verhoeven (lager elftal), Rick Heesters (lager elftal), Mart van der Sande (gestopt)
Jan van Arckel
Nieuw: Luuk Stupers (Haarsteeg), Tomas Fliervoet (eigen jeugd), Tim Pootjes (eigen jeugd)
Weg: Koen de Wit (gestopt), Aron Dekkers (Well), Jhon van der Krabben (RKVSC)
Maliskamp
Nieuw: Günther van Meurs (RKKSV), Jens Kaan (Utrecht), Max Hoevenaars (Wilhelmina), Stan van Erp (Nooit Gedacht O19, was gestopt)
Weg: Jasper van Schijndel (Well), Kevin Paxton (Well), Dennis Schulte (gestopt), Rens Constant (gestopt)
Nemelaer
Nieuw: Dennis Schoenmakers (SCG’18), Martijn van de Ven (eigen jeugd), Luuk Vlassak (eigen jeugd), Rick Pijnenburg (Nemelaer 2), Quinten van Abeelen (Nemelaer 2), Roel Bogaers (Nemelaer 2)
Weg: Kamile de Jong (lager elftal), Wouter Molenaar (lager elftal), Kevin van Kempen (lager elftal), Ruben Buvens (lager elftal), Wesley Diepens (lager elftal), Luuk Teurlinx (gestopt)
Nieuwkuijk
Nieuw: Dave Tausch (lager elftal)
Weg: Daan Dekkers (lager team RKDVC)
Nivo Sparta
Nieuw: Bram Nijhoff (OJC Rosmalen), Sjors Maas (Almkerk), Tonni Maric (OJC Rosmalen), Illias Zaimi (Unitas), Wessel Hijman (OJC Rosmalen), Sky van Dongen (FC Den Bosch JO18)
Weg: Thomas van der Horst (Emplina), Dennis van Meurs (stopt), Rob Goesten (Roda Boys), Tom Stupers (Emplina), Martijn de Wildt (BLC)
Nooit Gedacht
Nieuw: Aantal jeugdspelers
Weg: Jari van Erp (OSS’20), Michael van den Heuvel (lager elftal)
Nulandia
Nieuw: Bjorn van Erp (eigen jeugd), Jordi Slaats (eigen jeugd), Joris Vink (eigen jeugd), Sven Heijmans (eigen jeugd), Stoy Walravens (eigen jeugd), Tristan van Aspert (eigen jeugd)
Weg: Joris Razenberg (gestopt), Rik Korsten (gestopt), Geert Korsten (gestopt), Luuk van der Doelen (gestopt), Matthew Jagers (gestopt), Tim Reefs (gestopt), Max van der Heijden (gestopt), Luuk Visschers (gestopt), Milan Visschers (gestopt)
ODC
Nieuw: Dirk van der Struijk (LSV)
Weg:
OJC Rosmalen
Nieuw: Mouad Hassan (CHC), Thijme Deckers (Jong NEC), Emile Lieuwen (De Bataven), Joep van der Velden (OSS’20), Luuk Vogels (eigen jeugd), Bram Lederer (Jong NAC Breda)
Weg: Bram Nijhoff (Nivo Sparta), Niels Corten (RKKSV), Kevin Mangandu (CHC), Walid Hassoun (Jong MVV Maastricht), Tonni Maric (Nivo Sparta), Wessel Hijman (Nivo Sparta)
Real Lunet
Nieuw: Carlo Derby (trainer), Mohamed Makhlouf (Well), Adnane El Khaiari (Well), Jalal Boujamaa (Well), Jawad El Ouansaidi (half jaar weggeweest), Appie Belhaj (DBS), Toufik Belhaj (De Valk), Mehmet Alp (Zwaluw VFC), Wesley de Kort (zonder club), Guillermo le Couvreur (BVV), Zakaria Boussihmad (FC Tilburg), Oussama ait Lahcen (PSV am.), Cemsu Kartal (DBS), Nasserdine el Haddadi (OVC’26),Franklin Garlo (SC ‘t Zand), Giovanni Clemens (SC ‘t Zand), Moaad el Bazzaz (OVC’26), Kcun Yung (OVC’26)
Weg: Glenn Simon (trainer, gestopt), Djordi Meerveld (DBN’22 zondag), Youssef Johri (Emplina), Azad Keklik (Emplina), Shuremy Felomina (België)
RKDVC
Nieuw: Abdel Yachou (LSV), Deniz Poelsma (Docos), Koen van Helvert (FC Den Bosch O18), Ian Storchart, Mats van Bokhoven, Nick Pelle, Duuk van der Mee, Gok Deniz Yazici, Brian van den Boogaart (eigen jeugd), Thijs Lammers, Randy van den Heuvel, Rico Romijn, Mitchell de Jager (lager elftal)
Weg: Joep Fitters (Baardwijk), Yannick van Zutphen (lager elftal), Ramon Kok (lager elftal), Rody Stupers (lager elftal), Sander van Engelen (lager elftal), Ruud van Bokhoven (lager elftal), Sivar Pollman (gestopt), Sven Pulles (gestopt)
RKKSV
Nieuw: Niels Corten (OJC Rosmalen), Guus Habraken (lager elftal OJC Rosmalen), Thijs van Dongen (De Bocht’80)
Weg: Davy Deckers (HRC’14), Günther van Meurs (Maliskamp), Dennis Vorstenbosch (gestopt), Jorden Huiskens (gestopt), Max Forman (gestopt), Erik Veldman (gestopt), Yeroen van Alebeek (gestopt), Frank van Zoggel (gestopt)
RKVSC
Nieuw: Jhon van der Krabben (Jan van Arckel), Jasper van Haaster (Wilhelmina), Dani Gonzales Docal (Wilhelmina), Johnny de Nies (BVV), Paulo Figuerdo Barbosa (BVV), Jimmy Coort (BVV), Joeri van de Broek (BVV), Ferry Kapteijns (Poppel, België)
Weg: Richard van Rijn (gestopt), Koen Beekwilder (Hedel), Vlado Petrovic (Hedel)
SCG’18
Nieuw: Rens Schuurmans (Den Dungen)
Weg: Ritchie van Ooijen (Emplina), Dennis Schoenmaker (Nemelaer), Rick van Pinxten (lager elftal), Dennis van Nistelrooij (Zwaluw VFC), Rody van Gaal (lager elftal Irene), Luuk van de Velden (lager elftal), Ricardo Betten (voor een half jaar)
Schijndel
Nieuw: Tom Duray (eigen jeugd), Laurian van Rozendaal (eigen jeugd)
Weg: Tommy van Schijndel (lager elftal), Marc Onwezen (lager elftal)
Vlijmense Boys
Nieuw: Soufiane Bakkali (WSC), Coen Burg (Be Ready), Wesley van der Voort (terug van studie), Djani de Wit (Nieuwkuijk), Oskar Stanik (FC Tilburg), Jakub Stanik (FC Tilburg), twee jeugdspelers
Weg: Matthew van Dommelen (Wilhelmina’26), Djemal Arikan (Wilhelmina’26), Youri Ruyken (RWB), Dimitri Ruyken (lager elftal Baardwijk), Marco van Bijnen (lager elftal)
Wilhelmina
Nieuw: Stef van der Heijden (BMC), Bilal Johri (Real Lunet), spelers uit eigen gelederen
Weg: Jeroen de Jong (Emplina), Sherif Bousselham (Real Lunet), Rick Heesakkers (CHC), Giovanni Librizzi (DBN’22 zondag), Pepijn van de Griendt (DBN’22 zaterdag), Rico Martens (DBN’22 zaterdag), Jasper van Haaster (RKVSC), Jari Wouters (FC Engelen), Dani Gonzales Docal (RKVSC)
ZVS/Bodemflex
Nieuw: Nadir Bezbiz (eigen jeugd), Jim Mutsaars (eigen gelederen), Wesley van de Donk (eigen gelederen), Winston Thiel (eigen gelederen), Kenneth van de Wiel (BE’79), Johan den Otter (trainer, eigen gelederen)
Weg: Rob van Kruijsdijk (FC Bergeijk), Dennis Kroes (trainer, stopt), Collin van den Bergh (gestopt)
Zwaluw VFC
Nieuw: Dennis van Nistelrooij (SCG’18), Dylan Laponder (Alem), vijf jeugdspelers
Weg: Mehmet Alp (Real Lunet), Romario Syaranamual (onbekend), Yannick van Herpen (stopt), Kevin Venrooy (lager elftal)