Wilhelmina neemt afscheid van trainersduo
DEN BOSCH – In navolging van Dennis Dekkers (OJC Rosmalen) hebben ook Klaas Wels (Nemelaer) en Bas Gösgens (UDI’19) aangegeven na dit seizoen te stoppen als oefenmeester bij hun huidige club. De trainerscarrousel is daarmee op gang gekomen, maar er is ook een coachend duo dat per direct vertrokken is. Zij deden dat wel noodgedwongen, nadat het bestuur van Wilhelmina daartoe besloot.
Op de website van Wilhelmina is het volgende bericht te lezen:
Wilhelmina heeft vanavond afscheid genomen van het trainersduo Florian Sinanaj en Ger van Gelder. De tegenvallende resultaten van heren 1 en het verschil in inzicht in de te varen koers is hier debet aan. Het doel van Wilhelmina was dit seizoen bovenin meedraaien en meedingen voor het kampioenschap. De resultaten zijn daar nog niet naar. Ook is gedurende het seizoen duidelijk geworden dat er een steeds groter verschil in inzicht is ontstaan tussen trainer en bestuur.
Coen van Overbeek neemt het stokje tijdelijk over. Marco van Rosmalen, trainer van heren 2, zal hem daarbij ondersteunen. Coen is bij Wilhelmina geen onbekende. Hij speelde in het verleden voor Wilhelmina 1. Met dit besluit hoopt Wilhelmina de weg naar betere resultaten in te zetten, met het aanvallende voetbal wat typisch is voor Wilhelmina.

Een goede ontwikkeling. Jammer dat deze trainer iedereen langdurig een rad voor de ogen kon draaien.
End goed al goed.
Succes meneer van Overbeek!
MOEST EVEN MIJN MENING KWIJT OVER HET ONTSLAG VAN FLORIAN EN GER???
Het is gewoon ongelooflijk voor woorden.
Florian en Ger zijn donderdagavond ontslagen bij RKVV WILHELMINA door het stiekeme,achterbakse,asociale bestuur en technische commissie die al vanaf het begin om onrust heeft gezorgd en vele spelers achter Florian en Ger hun rug om constant benaderen om maar negatieve dingen te horen echt zielig zelfs de spelers werden er moe van van die Ferry van der Wijck.
De rede staat op de wilhelminiaan en slaat totaal nergens op hoe zielig kan je zijn maar ze hebben het toch voor elkaar applausje waart,goed bezig.
MAAR DAT ZE VORIG SEIZOEN DE CLUB HEBBEN GERED VAN DE ONDERGANG! ANDERS HADDEN ZE NOG NIET EENS EEN EERSTE ELFTAL GEHAD ZIJN ZE VERGETEN.ZELFS MET MAAR 14 SPELERS HEBBEN ZE DE NACOMPETITIE GEHAALD EN EEN SUPER SEIZOEN GEDRAAID TOEN OOK AL GEEN MEDEWERKING KREGEN VAN HET JEUGD BESTUUR MAAR OMDAT GER EN FLORIAN DOORGEZET HEBBEN HEBBEN ZE VANAF DE WINTERSTOP SPELERS VAN DE A1 EN ZELFS VAN DE B1 INGEZET EN EEN SUPER RESULTAAT GEHAALD.
En nu op zo,n manier aan de kant worden gezet is echt zielig nog niet eens de helft van de wedstrijden gespeeld en dan dit zeggen de resultaten vallen tegen hoe verzin je het.
Maar met dit nieuwe bestuur die iedereen de laan uitschopt zelfs drie bestuursleden waarvan er twee er bijna geboren zijn (Arnold Hooymans en Henny ekstein) hebben ze weggejaagd het is één grote kliek daar.
Dit huidige bestuur is goed bezig om de club kapot te maken ik heb er zelf 26 jaar gevoetbald maar zo erg als het nu is heb ik nog nooit mee gemaakt.
Zelfs Florian en Ger hebben zeven en een half jaar de dames getraind we hebben nog nooit zo hoog gevoetbald zelfs eerste klasse paar keer kampioen geworden,de beker gewonnen ze stopten om het tweede heren team te trainen wat ook super ging en het dames team stort in elkaar hoppa ze voetballen nu vierde klasse dat zegt al genoeg.
Ze hebben van begin af aan al geen kans gehad bij dit nieuwe bestuur en technische commissie.
En als er twee top trainers zijn die alles geven voor één club zijn het Florian en Ger wel en ik kan het weten dit wilde ik gewoon even kwijt om dat er onrecht wordt aangedaan en daar kan ik niet zo goed tegen.
Ik kreeg steeds meer een hekel aan wilhelmina en door wat er nu gebeurd is en veel onzin wordt gezegd heb ik er helemaal een hekel aan gekregen.
En dat noemt zich een nette club fuck you met je nette club en het ergste is dat ze denken dat ze nog verstand hebben ook van het spelletje.
Nu zullen ze wel een fisio regelen en een vlagger dat ze al maanden niet gedaan hebben.
Ze beloven van alles maar doen geen fuk ja zich zelf op een voetstuk zetten maar niet lang daar vallen ze nog wel af en ik hoop heel snel en kei hard.
En het ergste van alles is dat het al voor Florian en Ger het te horen kregen het eerder op de site van Wilhelmina stond dan dat Florian en Ger het wisten triest diep triest zelf bepaalde spelers wisten het eerder hoezo achterbaks.
En Coen van overbeek was al trainer voor ze hun de laan hebben uitgezet en dat noemt zich een nette club en noemt zich bestuur de club kapot maken daar zijn ze mee bezig.
Groetjes van een hele boze trouwe supporter van Florian en Ger.
Christa van Gelder. Ik zet mijn eigen naam er wel op als ik een mening heb maar de reactie hier boven heeft niet zijn of haar eigen naam gebruikt dat is zeker zielig hoor
Belachelijk besluit om de trainer zo vroeg in het seizoen te zetten.
Christa zegt het hierboven al, deze mannen hebben in het verleden goed werk verricht en hadden iets meer krediet mogen hebben.
Het damesvoetbalelftal begint weer aardig op te krabbelen maar dit bestuur neemt de dames niet serieus vandaar nog steeds 4e klasse daar terwijl iedereen nog roept over de hoofd en 1e klasse heren en dames bij Wilhelmina. Nou die tijd is er al lang niet meer. Laat ze dit seizoen maar in de 4e klasse blijven en zorgen dat het 2e elftal aansluiting krijgt want die spelen ook 4e klasse maar dan reserve afdeling. En dan gaan ze die trainer ook nog doorschuiven naar het 1e team? Waarom? Omdat hij een scorebord heeft neergezet? Want een andere reden kan ik niet bedenken….
Dan kun je dit bestuur niet eens serieus meer nemen!
En het ergste vind ik dat ze van degene die dicht bij Florian en Ger stonden op een enkeling na noem verders geen namen die weten het zelf wel?? helemaal niks meer van zich hebben laten horen wie weet hoe lang hun het allemaal al wisten als ik zo een beetje terug denk al veel langer dan ik al dacht jammer is dit maar zo leer je de mensen wel kennen.
Deze gang van zaken is schandalig!!! Maar dat past helemaal bij het Wilhelmina van nu. Een slangenkuil waar je, je niet in wil bevinden en eigenlijk ook niet mee geassocieerd wil worden. Naast het feit dat het een van de oudste clubs van Nederland is heeft de club haast geen bestaansrecht meer. Alles is de laatste jaren afgebroken!! Kijkend naar de vrouwen afdeling van 1ste klasse naar 4de klasse, daar zijn ze nu “trots” op. Was dat toen in die tijd maar geweest, bij het behalen van de beker en het kampioenschap. Het 2de heren elftal speelde op hoog niveau en haalde de nacompetitie met Florian en Ger. Dat team bestond vorig seizoen niet eens, door een leegloop aan spelers. Vorig jaar zonder 2de team en een selectie van 14 spelers werd de finale van de nacompetitie gehaald. Een TOP prestatie voor dat materiaal!! Wellicht zelfs iets boven hun stand geleefd kijkend naar kwaliteit van het team, maar als je alles uit een elftal kan halen kan dat.
Mijn tijd met Florian en Ger aan het roer was de beste tijd tot nu toe. Met veel passie en inzet worden jonge spelers beter gemaakt, daar heb ik ook de vruchten van geplukt. Anders zou ik niet staan waar ik nu ben
Ik weet zeker dat er voor Florian en Ger een mooie nieuwe uitdaging op hun pad komt. Kijkend naar behaalde successen verdienen ze dat zeer zeker. Een club waar je inzet en kwaliteiten wel gewaardeerd worden en er wordt meegedacht in plaats van tegenwerken.
Ik ben me eigen alweer aan het irriteren over het stukje in de krant.
Wilhelmina ontdoet zich van trainers en wint! FUCK YOU van Veen als ik zelf op de bank had gezeten hadden ze nog van de onderste gewonnen 1-2 je moet je eigen schamen met zo,n kut uitspraak.
Zeker over wat Bob van Veen weer uit zijn nek lult.Als er twee mensen altijd op wilhelmina waren waren het Florian en Ger wel en als je als voorzitter van de club er bijna nooit zelf bent als het eerste team aan het spelen is hoe kan je dan zeggen dat ze het contact met de club verliezen Bulshit Bob van Veen.Je eigen schoon praten daar ben je goed in maar als voorzitter van een voetbalclub daar snap jij geen reet van.
En over eenheid moet dat heilige boontje van een Bob van Veen helemaal niks zeggen als je in een volle kantine met jeugd op zaterdag middag je eigen collega/bestuurslid Arnold Hooymans uitscheld voor VUILE SUKKEL(Normen en waarde noemen ze dat)En dat ze gisteren toevallig wel een grensrechter van de club hadden (misschien ook nog wel een verzorger dat zou me niet verbazen)En wat ik erop zet op facebook is de waarheid en heb er niks van gelogen dat durf ik hard op te zeggen.
Nou die mee lopers zijn er zat daar bij rkvv wilhelmina daar gaat de club aan kapot maar wens ze succes voor mij zijn ze dood. Kan je na gaan hoe ze bezig zijn .Ik zelf heb er 26 jaar gevoetbald Ger heeft altijd de jeugd getraind,7 jaar de dames getraind één seizoen het tweede heren team getraind en zelf nog gevoetbald.Florian is begonnen zelf met voetballen in het eerste, jeugd getraind de dames 71/2 jaar getraind het tweede heren team getraind en dan 1 1/2 jaar het eerste en altijd met super resultaten en dan zo weggezet worden geen binding met de club ha ha ha en dat zegt iemand die een half jaar voorzitter is hoe verzin je het.