Van der Bruggen is druk op veld en in zaal

nickvanderbruggen2_helvoirt_sfbHELVOIRT – Nick van der Bruggen heeft zin in de Meierij Cup, die deze winterstop voor het eerst wordt gehouden. “Maar eerst zondag nog op het veld”, haast hij zich te zeggen. Dan neemt Helvoirt het namelijk nog op tegen Best Vooruit en natuurlijk wil de tweedeklasser met een overwinning naar de kerstdagen. “En vanavond speel ik nog met BE’79 in de zaal.”

Een druk baasje is de 26-jarige Helvoirter. De meeste vrije tijd spendeert hij wekelijks aan de plaatselijke voetbalvereniging, waar hij een belangrijke schakel is binnen het eerste elftal. “Met Helvoirt mogen we denk ik spreken van een redelijk goede eerste seizoenshelft. Ondanks de onnodige nederlaag afgelopen weekend tegen Oirschot Vooruit (5-3, red.) gaat het tot nu toe best aardig. Aankomende zondag spelen we nog het inhaalduel tegen Best. Dat willen we graag winnen, om met een goed gevoel de winterstop in te gaan.”

Sinds dit seizoen speelt Van der Bruggen ook in de zaal op hoog niveau. In de landelijke eerste divisie zelfs, bij BE’79. “Ik had al enige tijd contact met Dennis Kapteijns (Sint Michielsgestel, red.) en Kenneth van de Wiel (Best Vooruit, red.), die er ook spelen. Die hebben het voorgelegd aan coach John Adriaansen en op die manier zijn Rico (de Laat, red.) en ik bij BE gekomen.” Het gaat naar behoren, vertelt de middenvelder: “Ik mag niet klagen, volgens mij. Zaalvoetballen doe ik al heel lang, maar niet op dit niveau. Ik heb gespeeld in Helvoirt, Vught, Schijndel, Haaren en Baarle-Nassau. Maar nu doe ik het alleen nog maar in Berkel-Enschot bij BE hoor, anders ben ik teveel van huis. Het bevalt me uitstekend. We hebben een mooi team, dat goed meedraait in de Eerste Divisie. Vanavond spelen we een belangrijke wedstrijd tegen Jogadores CF/Cagemax. Bij winst doen we goede zaken.”

Meierij Cup
Volgende week is Van der Bruggen er – met Helvoirt – uiteraard ook bij als de Meierij Cup op het programma staat. “Daar heb ik zin in, ja. Het lijkt me een mooi toernooi, met allemaal dorpsclubs. Als ik zie hoe Johan den Otter met zijn organisatie alles tot in de puntjes georganiseerd heeft, kan het niet anders dan een succes worden.”

161212_stand_2eklassef

161216_stand_1edivisie_zaal

Foto: sportfotobrabant.nl

Geef een reactie