Programma voorbereiding 2022-2023

DEN BOSCH – Ook dit jaar inventariseerden weer wij bij alle regioclubs naar hun plannen tijdens de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen. Het totale oefenprogramma voor de 073-regio lijkt nu compleet. Wij zetten alles op een rijtje, zowel per club als op datum, zodat de echte liefhebber zich in (de tweede helft van) augustus niet hoeft te vervelen.

Alem
16-aug Alem – Rhelico (4-2)
21-aug Alem – RKDVC (2-3)
27-aug Alem – DVV’09 (5-1)
30-aug Alem – Helvoirt (2-1)
6-sep SV BLC – Alem (0-7)
27-sep Alem – Emplina Afgelast
Avanti’31
16-jul Sunderland O19 – Avanti’31 (in Nuland) (4-1)
23-aug SBC – Avanti’31 Afgelast
27-aug Grad de Wit Toernooi bij  met WEC en Schijndel 1e plaats
1-sep Avanti’31 – EVVC (5-0)
6-sep Avanti’31 – Zwaluw VFC (2-1)
13-sep Rhode – Avanti’31 Afgelast
SV BLC
20-aug Real Lunet – SV BLC (2-2)
27-aug SV BLC – CHC (2-4)
30-aug SV BLC – BVV Afgelast
6-sep SV BLC – Alem (0-7)
BMC
20-aug 4-kernentoernooi bij SCG’18 met SCG’18, Den Dungen en Irene Afgemeld
25-aug BMC – Vlijmense Boys (0-2)
28-aug SCMH – BMC Niet bekend
30-aug BMC – Heeswijk (1-3)
6-sep GVV’63 – BMC (3-1)
Boxtel
14-aug Tuldania – Boxtel (0-2)
18-aug Boxtel – Irene Afgelast
23-aug DBN’22 zaterdag – Boxtel (0-3)
27-aug Boxtel – ODC (2-2)
6-sep Boxtel – BVV (2-2)
BVV
21-aug Wilhelmina – BVV (3-3)
30-aug BVV – BZC’14 (3-4)
6-sep Boxtel – BVV (2-2)
15-sep Nulandia – BVV Afgelast
20-sep Nooit Gedacht – BVV (3-2)
CHC
21-aug CHC – VV Gestel (4-1, gest na 75 min)
23-aug Zwaluw VFC – CHC (2-3)
27-aug SV BLC – CHC (2-4)
30-aug GRC’14 – CHC (2-4)
6-sep CHC – Altena Afgelast
13-sep SC’t Zand – CHC Afgelast
20-sep OJC Rosmalen O23 – CHC Afgelast
FC Den Bosch
2-jul Nooit Gedacht – FC Den Bosch (0-4)
5-jul Nivo Sparta – FC Den Bosch (0-3)
8-jul Zwaluw VFC – FC Den Bosch (0-10)
16-jul FC Den Bosch – AFC (4-0)
19-jul FC Den Bosch – UNA (7-0)
22-jul OJC Rosmalen – FC Den Bosch (2-2)
26-jul Kozakken Boys – FC Den Bosch (1-2)
29-jul Almere City FC – FC Den Bosch (3-2)
DBN’22 zaterdag
20-aug HRC’14 – DBN’22 zaterdag (2-2)
23-aug DBN’22 zaterdag – Boxtel (0-3)
27-aug Hedel – DBN’22 zaterdag (5-2)
DBN’22 zondag
14-aug Hedel – DBN’22 zondag (0-5)
21-aug Beerse Boys – DBN’22 zondag (3-1)
27-aug DBN’22 zondag – OJC Rosmalen O23 (2-3)
30-aug Jan van Arckel – DBN’22 zondag (6-3)
13-sep BZC’14 – DBN’22 zondag Afgelast
Den Dungen
20-aug 4-kernentoernooi bij SCG’18 met SCG’18, BMC en Irene 3e plaats
28-aug Den Dungen – RKDVC (0-1)
1-sep Schijndel – Den Dungen (1-2)
DSC
20-aug Helvoirt – DSC (1-2)
27-aug DSC – Haarsteeg (4-2)
13-sep Blauw Geel’38 O23 – DSC (3-3)
DZV/Biggelaar Speelt geen oefenduels
Emplina
28-aug Emplina – FC Engelen (3-1)
30-aug Emplina – Trinitas Oisterwijk (3-1)
13-sep Emplina – Nemelaer (4-1)
27-sep Alem – Emplina Afgelast
FC Engelen
14-aug ELI – FC Engelen (2-2)
16-aug FC Engelen – Helvoirt (3-1)
21-aug FC Engelen – WSC (2-2)
28-aug Emplina – FC Engelen (3-1)
1-sep FC Engelen – SV TOP Afgelast
6-sep FC Engelen – Heeswijk (2-0)
13-sep FC Engelen – OJC Rosmalen O23 (1-0)
FCK/De Hommel
19-aug FCK/De Hommel – Bristol Team (3-2)
26-aug ZVG/Cagemax – FCK/De Hommel (3-4)
EVVC
23-aug SSA VESTA’19 – EVVC (1-1)
27-aug Maasdonk bij EVVC met Nulandia en Nooit Gedacht 1e plaats
1-sep Avanti’31 – EVVC (5-0)
Haarsteeg
21-aug Haarsteeg – Jan van Arckel (5-3)
27-aug DSC – Haarsteeg (4-2)
30-aug Haarsteeg – VCB (2-1)
Hedel
14-aug Hedel – DBN’22 zondag (0-5)
16-aug Hedel – Cito (2-4)
20-aug Hedel – Well (4-4)
23-aug RKTVC – Hedel (3-1)
27-aug Hedel – DBN’22 zaterdag (5-2)
30-aug Hedel – FC Drunen (5-3)
Helvoirt
14-aug Helvoirt – Erp (0-3)
16-aug FC Engelen – Helvoirt (3-1)
20-aug Helvoirt – DSC (1-2)
27-aug Van Helvoort Cup bij Nemelaer met Nemelaer en Zwaluw VFC 3e plaats
30-aug Alem – Helvoirt (2-1)
6-sep SCG’18 – Helvoirt (2-2)
13-sep Helvoirt – OJC Rosmalen O23 Afgelast
Jan van Arckel
16-aug Jan van Arckel – NOAD’32 Afgelast
21-aug Haarsteeg – Jan van Arckel (5-3)
23-aug Jan van Arckel – BZC’14 (3-2)
27-aug Jan van Arckel – Well (2-0)
30-aug Jan van Arckel – DBN’22 zondag (6-3)
6-sep Jan van Arckel – NOAD’32 (3-1)
Maliskamp
21-aug Maliskamp – NLC’03 (2-0)
25-aug Maliskamp – OSS’20 O23 (5-4)
28-aug Maliskamp – SSA VESTA’19 (3-2)
8-sep Maliskamp – FC De Rakt (1-0, gestaakt na 45 min vanwege onweer)
Nemelaer
21-aug Nemelaer – DAW Schaijk Afgelast
23-aug Nemelaer – Roda Boys (1-3)
27-aug Van Helvoort Cup bij Nemelaer 1e plaats
6-sep Nemelaer – Sarto Afgelast
13-sep Emplina – Nemelaer (4-1)
Nieuwkuijk
23-aug Schijndel – Nieuwkuijk (1-2)
27-aug Nieuwkuijk – DVG Afgelast
30-aug Nieuwkuijk – Sarto (1-1)
Nivo Sparta
5-jul Nivo Sparta – FC Den Bosch (0-3)
9-jul Nivo Sparta – Blauw Geel’38 (2-2)
16-jul Nivo Sparta – SteDoCo (1-0)
16-aug IJFC – Nivo Sparta (1-3)
20-aug Nivo Sparta – AFC zaterdag (2-3)
23-aug SV TOP – Nivo Sparta (3-2)
27-aug Nivo Sparta – GVV’63 (3-1)
6-sep Nivo Sparta – GJS (4-2)
Nooit Gedacht
2-jul Nooit Gedacht – FC Den Bosch (0-4)
27-aug Maasdonk Cup bij EVVC 2e plaats
30-aug Nooit Gedacht – OJC Rosmalen O23 (3-1)
13-sep Nooit Gedacht – Volkel (2-1)
20-sep Nooit Gedacht – BVV (3-2)
Nulandia
21-aug Nulandia – FC Drunen (3-1)
27-aug Maasdonkcup bij EVVC met EVVC en Nooit Gedacht 3e plaats
1-sep Nulandia – Boekel Sport (1-2)
15-sep Nulandia – BVV
ODC
20-aug Toernooi bij SVSSS 2e plaats
27-aug Boxtel – ODC (2-2)
6-sep Volkel – ODC (1-0)
OJC Rosmalen
22-jul OJC Rosmalen – FC Den Bosch (2-2)
26-jul Hercules – OJC Rosmalen Afgelast
28-jul OJC Rosmalen – Dongen (2-5)
2-aug OJC Rosmalen – OSS’20 (0-5)
6-aug OJC Rosmalen – UNA (1-2)
OJC Rosmalen – FC Eindhoven O23 (1-0)
16-aug Blauw Geel’38 – OJC Rosmalen (2-3)
20-sep OJC Rosmalen – Jong NEC (4-0)
Real Lunet
13-aug FC Tilburg – Real Lunet (1-2)
20-aug Real Lunet – SV BLC (2-2)
27-aug Heukelum – Real Lunet (2-2)
30-aug Real Lunet – Zwaluw VFC (0-2)
6-sep Erp – Real Lunet (1-0)
13-sep Woezik – Real Lunet Afgelast
RKDVC
16-aug RFC – RKDVC (0-4)
21-aug Alem – RKDVC (2-3)
23-aug RKDVC – DESK (2-0)
28-aug Den Dungen – RKDVC (0-1)
13-sep Sleeuwijk – RKDVC Afgelast
RKKSV
28-aug RKKSV – Herpinia (0-0)
30-aug RKKSV – Nijnsel Afgelast
13-sep RKKSV – SSA VESTA’19 Afgelast
RKVSC
21-aug Aquila – RKVSC (3-1)
28-aug RKVSC – FC Drunen Niet bekend
30-aug RKVSC – GRC’14 2 (1-2)
SCG’18
16-aug SCG’18 – Wilhelmina Boys Afgelast
20-aug 4-kernentoernooi bij SCG’18 met BMC, Den Dungen en Irene 1e plaats
28-aug Festilent – SCG’18 (4-2)
6-sep SCG’18 – Helvoirt (2-2)
Schijndel
23-aug Schijndel – Nieuwkuijk (1-2)
27-aug Grad de Wit toernooi bij Avanti’31 met Avanti’31 en WEC 2e plaats
1-sep Schijndel – Den Dungen (1-2)
6-sep Schijndel – SV TOP (0-2)
13-sep Best Vooruit – Schijndel (2-1)
Vlijmense Boys
21-aug Vlijmense Boys – Essche Boys (2-2)
25-aug BMC – Vlijmense Boys (0-2)
Wilhelmina
21-aug Wilhelmina – BVV (3-3)
27-aug SV BLC – Wilhelmina Afgelast
30-aug Wilhelmina – Candia’66 (3-6)
ZVS/Bodemflex
29-jun ZVS/Bodemflex – TPP/Feyenoord Futsal (5-4)
13-jul ZVS/Bodemflex – Metsjpoint (4-8)
22-aug ZVS/Bodemflex – ZVV Middelburg Afgelast
24-aug ESZVV Totelos – ZVS/Bodemflex Afgelast
26-aug FC Marlene 2 – ZVS/Bodemflex (6-1)
Zwaluw VFC
8-jul Zwaluw VFC – FC Den Bosch (0-10)
20-aug GVV’63 – Zwaluw VFC (3-5)
23-aug Zwaluw VFC – CHC (2-3)
27-aug Van Helvoort Cup met Nemelaer en Helvoirt 2e plaats
30-aug Real Lunet – Zwaluw VFC (0-2)
6-sep Avanti’31 – Zwaluw VFC (2-1)
Wedstrijden per datum
29-jun ZVS/Bodemflex – TPP/Feyenoord Futsal (5-4)
2-jul Nooit Gedacht – FC Den Bosch (0-4)
5-jul Nivo Sparta – FC Den Bosch (0-3)
8-jul Zwaluw VFC – FC Den Bosch (0-10)
9-jul Nivo Sparta – Blauw Geel’38 (2-2)
13-jul ZVS/Bodemflex – Metsjpoint (4-8)
16-jul FC Den Bosch – AFC (4-0)
Nivo Sparta – SteDoCo (1-0)
Sunderland O19 – Avanti’31 (in Nuland) (4-1)
19-jul FC Den Bosch – UNA (7-0)
22-jul OJC Rosmalen – FC Den Bosch (2-2)
26-jul Kozakken Boys – FC Den Bosch (1-2)
28-jul OJC Rosmalen – Dongen (2-5)
29-jul Almere City FC – FC Den Bosch (3-2)
2-aug OJC Rosmalen – OSS’20 (0-5)
6-aug
OJC Rosmalen – UNA (1-2)
OJC Rosmalen – FC Eindhoven O23 (1-0)
13-aug
Altena – Real Lunet Afgelast
14-aug
Hedel – DBN’22 zondag (0-5)
ELI – FC Engelen (2-2)
Tuldania – Boxtel (0-2)
Helvoirt – Erp (0-3)
FC Tilburg – Real Lunet (1-2)
16-aug
Hedel – Cito (2-4)
Blauw Geel’38 – OJC Rosmalen (2-3)
FC Engelen – Helvoirt (3-1)
RFC – RKDVC (0-4)
Jan van Arckel – NOAD’32 Afgelast
IJFC – Nivo Sparta (1-3)
SCG’18 – Wilhelmina Boys Afgelast
Alem – Rhelico (4-2)
18-aug
Boxtel – Irene Afgelast
19-aug
FCK/De Hommel – Bristol Team (3-2)
20-aug
4-kernentoernooi bij SCG’18 met BMC, Den Dungen, Irene en SCG’18
Helvoirt – DSC (1-2)
Toernooi bij SVSSS met ODC
GVV’63 – Zwaluw VFC (3-5)
HRC’14 – DBN’22 zaterdag (2-2)
Nivo Sparta – AFC zaterdag (2-3)
Hedel – Well (4-4)
Real Lunet – SV BLC (2-2)
21-aug
Haarsteeg – Jan van Arckel (5-3)
Aquila – RKVSC (3-1)
Nemelaer – DAW Schaijk Afgelast
FC Engelen – WSC (2-2)
Maliskamp – NLC’03 (2-0)
Vlijmense Boys – Essche Boys (2-2)
Nulandia – FC Drunen (3-1)
Beerse Boys – DBN’22 zondag (3-1)
Wilhelmina – BVV (3-3)
CHC – VV Gestel (4-1, gest na 75 min)
Alem – RKDVC (2-3)
22-aug
ZVS/Bodemflex – ZVV Middelburg Afgelast
23-aug
RKTVC – Hedel (3-1)
Nemelaer – Roda Boys (1-3)
RKDVC – DESK (2-0)
DBN’22 zaterdag – Boxtel (0-3)
Jan van Arckel – BZC’14 (3-2)
SBC – Avanti’31 Afgelast
Zwaluw VFC – CHC (2-3)
SSA VESTA’19 – EVVC (1-1)
SV TOP – Nivo Sparta (3-2)
Schijndel – Nieuwkuijk (1-2)
24-aug
ESZVV Totelos – ZVS/Bodemflex Afgelast
25-aug
Maliskamp – OSS’20 O23 (5-4)
BMC – Vlijmense Boys (0-2)
26-aug
FC Marlene 2 – ZVS/Bodemflex (6-1)
ZVG/Cagemax – FCK/De Hommel (3-4)
27-aug
Maasdonk Cup bij EVVC met EVVC, Nulandia en Nooit Gedacht
Grad de Wit toernooi bij Avanti’31 met Avanti’31, Schijndel en WEC
Van Helvoort Cup bij Nemelaer, met Helvoirt, Nemelaer en Zwaluw VFC
Boxtel – ODC (2-2)
Jan van Arckel – Well (2-0)
Hedel – DBN’22 zaterdag (5-2)
DSC – Haarsteeg (4-2)
DBN’22 zondag – OJC Rosmalen O23 (2-3)
Nivo Sparta – GVV’63 (3-1)
SV BLC – Wilhelmina Afgelast
Nieuwkuijk – DVG Afgelast
SV BLC – CHC (2-4)
Alem – DVV’09 (5-1)
Heukelum – Real Lunet (2-2)
28-aug
RKVSC – FC Drunen
Emplina – FC Engelen (3-1)
Den Dungen – RKDVC (0-1)
Maliskamp – SSA VESTA’19 (3-2)
RKKSV – Herpinia (0-0)
Festilent – SCG’18 (4-2)
SCMH – BMC
30-aug
Hedel – FC Drunen (5-3)
Haarsteeg – VCB (2-1)
RKVSC – GRC’14 2 (1-2)
Jan van Arckel – DBN’22 zondag (6-3)
RKKSV – Nijnsel Afgelast
Nooit Gedacht – OJC Rosmalen O23 (3-1)
Emplina – Trinitas Oisterwijk (3-1)
BMC – Heeswijk (1-3)
Wilhelmina – Candia’66 (3-6)
BVV – BZC’14 (3-4)
GRC’14 – CHC (2-4)
Real Lunet – Zwaluw VFC (0-2)
Alem – Helvoirt (2-1)
Nieuwkuijk – Sarto (1-1)
Kerkwijk – Maliskamp (1-3)
1-sep
FC Engelen – SV TOP Afgelast
Nulandia – Boekel Sport (1-2)
Avanti’31 – EVVC (5-0)
Schijndel – Den Dungen (1-2)
6-sep
OJC Rosmalen O23 – Sarto (1-3)
FC Engelen – Heeswijk (2-0)
Boxtel – BVV (2-2)
Volkel – ODC (1-0)
SCG’18 – Helvoirt (2-2)
Schijndel – SV TOP (0-2)
Nivo Sparta – GJS (4-2)
GVV’63 – BMC (3-1)
CHC – Altena Afgelast
Erp – Real Lunet (1-0)
SV BLC – Alem (0-7)
Avanti’31 – Zwaluw VFC (2-1)
Jan van Arckel – NOAD’32 (3-1)
8-sep
Maliskamp – FC De Rakt (1-0, gestaakt na 45 min vanwege onweer)
13-sep
Emplina – Nemelaer (4-1)
FC Engelen – OJC Rosmalen O23 (1-0)
Sleeuwijk – RKDVC Afgelast
Nooit Gedacht – Volkel (2-1)
RKKSV – SSA VESTA’19 Afgelast
Rhode – Avanti’31 Afgelast
BZC’14 – DBN’22 zondag Afgelast
Best Vooruit – Schijndel (2-1)
Helvoirt – OJC Rosmalen O23 Afgelast
SC’t Zand – CHC Afgelast
Woezik – Real Lunet Afgelast
Blauw Geel’38 – DSC (3-3)
15-sep
Nulandia – BVV Afgelast
20-sep Nooit Gedacht – BVV (3-2)
OJC Rosmalen O23 – CHC Afgelast
OJC Rosmalen – Jong NEC (4-0)
Maliskamp – FC Engelen (0-0)
27-sep Alem – Emplina Afgelast
Foto: Piet van Vorstenbosch