Crowdfundactie voor nabestaanden Lenard

ENGELEN – Leden van FC Engelen zijn een crowdfundactie gestart voor de nabestaanden van de afgelopen week op 41-jarige leeftijd overleden Lenard den Teuling. De doelman van het vierde elftal van de club kwam tijdens een wedstrijd zeer ongelukkig in botsing en overleed enkele dagen later aan de gevolgen daarvan. Er is op moment van schrijven al meer dan 20.000 euro opgehaald om zijn gezin (financieel) te steunen.

Lenard laat zijn vrouw Kelly en twee jonge kinderen – Jayden (16) en Quinten (11) – achter. Hij was ondernemer (ZZP’er in de bouw) en kostwinner van het gezin. Kelly werkt parttime en draagt de zorg voor de kinderen. Beiden zijn erg actief binnen FC Engelen en staan altijd voor anderen klaar.

Ook eens ontvangen
De betrokken leden van FC Engelen willen het gezin dat Lenard achterlaat een financiële bijdrage geven, zodat zij het verlies in alle rust kunnen verwerken zonder in ieder geval financiële zorgen en de druk over de (uitvaart)kosten en bestaanszekerheid. ‘Dit gezin verdient na jaren van geven na dit enorm drama ook eens te ontvangen’, is hun mooie boodschap.

Draag een steentje bij via deze link.