2024 start met volop oefenvoetbal

DEN BOSCH – Het nieuwe kalenderjaar is gestart en dus gaat het voetballen snel weer beginnen. De eerste oefenwedstrijden, ter voorbereiding op de tweede seizoenshelft, komen er komend weekend alweer aan. Ook in de daaropvolgende weken volop vriendschappelijk voetbal.

073voetbal.nl zette het volledige oefenprogramma op een rij:

Voorbereiding 073voetbalclubs
Alem
7-jan Alem – DVG
23-jan GVV’63 – Alem
Avanti’31
9-jan Avanti’31 – SCG’18
16-jan Avanti’31 – OJC Rosmalen O23
18-feb Avanti’31 – Emplina
BLC
9-jan BLC – CHC
13-jan BLC – VCB
BMC
9-jan Nooit Gedacht – BMC
21-jan BMC – Herpinia
25-jan Boskant – BMC
Boxtel
14-jan WHV – Boxtel
BVV
16-jan BVV – Nijnsel
20-jan Nederlaagtoernooi bij Hedel
25-jan Avesteyn – BVV
1-feb Jan van Arckel – BVV
CHC
9-jan BLC – CHC
14-jan Sarto – CHC
30-jan OJC Rosmalen – CHC
DBN’22 (zat)
12-15 jan Trainingskamp in Barcelona
DBN’22 (zon)
7-jan DBN’22 – Maliskamp
12-15 jan Trainingskamp in Barcelona
20-jan op zoek naar tegenstander
DVG
7-jan Alem – DVG
14-jan DVG – EDN’56
21-jan DVG – Jong Brabant
23-jan DVG – Nieuwkuijk
Den Dungen
14-jan Den Dungen – Boekel Sport
18-jan Avesteyn – Den Dungen
DSC
14-jan Venhorst – DSC
Emplina
9-jan Emplina – Nivo Sparta
14-jan Emplina – Nulandia
18-feb Avanti’31 – Emplina
Essche Boys
9-jan Essche Boys – Nieuwkuijk
16-jan SCG’18 – Essche Boys
21-jan Dussense Boys – Essche Boys
30-jan Essche Boys – Nemelaer 2
16-feb Jong Brabant – Essche Boys
EVVC
7-jan EVVC – Volkel
Haarsteeg
11-jan Haarsteeg – DESK
14-jan Elshout – Haarsteeg
Hedel
14-jan Hedel – HRC’14
20-jan Nederlaagtoernooi tegen Vlijmense Boys, BVV en RKVSC
23-jan Hedel – Unitas’28
Helvoirt
14-jan Gilze – Helvoirt
Jan van Arckel
12-15 jan Trainingskamp in Valencia
23-jan Jan van Arckel – ASH
27-jan Jan van Arckel – SV Capelle
1-feb Jan van Arckel – BVV
17-feb Jan van Arckel – Haaften
Maliskamp
7-jan DBN’22 – Maliskamp
14-jan Maliskamp – Maaskantse Boys
28-jan Avesteyn – Maliskamp
Nemelaer
9-jan Zwaluw VFC – Nemelaer
16-jan Nemelaer – DVG
Nieuwkuijk
9-jan Essche Boys – Nieuwkuijk
16-jan Schijndel – Nieuwkuijk
23-jan DVG – Nieuwkuijk
Nivo Sparta
9-jan Emplina – Nivo Sparta
11-14 jan Trainingskamp op Gran Canaria
13-jan Nivo Sparta – Dieren
Nooit Gedacht
9-jan Nooit Gedacht – BMC
14-jan Nooit Gedacht – Rhode
Nulandia
11-jan Heeswijk – Nulandia
14-jan Emplina – Nulandia
ODC
11-14 jan Trainingskamp in Turkijke
21-jan ODC – WEC
28-jan Jong Brabant – ODC
18-feb Vorstenbossche Boys – ODC
OJC Rosmalen
16-jan OJC Rosmalen – Roda Boys
30-jan OJC Rosmalen – CHC
Real Lunet geen oefenwedstrijden
RKDVC
9-jan Oosterhout – RKDVC
14-jan RKDVC – Uno Animo
18-feb Beerse Boys – RKDVC
RKKSV
7-jan RKKSV – Baardwijk
23-jan OJC Rosmalen JO19-1 – RKKSV
28-jan HVCH 2 – RKKSV
RKVSC
14-jan DESO – RKVSC
21-jan Hedel – RKVSC
28-jan RKVSC – FC Drunen
SCG’18
9-jan Avanti’31 – SCG’18
11-14 jan Trainingskamp in Callela
16-jan SCG’18 – Essche Boys
Schijndel
16-jan Schijndel – Nieuwkuijk
Vlijmense Boys
12-15 jan Trainingskamp in Albufeira
Vlijmense Boys – Groote Lindt
Vlijmense Boys – RWB
Vlijmense Boys – NOAD’32
20-jan Toernooitje bij Hedel
27-jan Vlijmense Boys – Elshout
Wilhelmina
16-jan DSC – Wilhelmina
21-jan Wilhelmina – Pusphaira
28-jan VOW – Wilhelmina
ZVS/Bodemflex
5-jan ZVS/Bodemflex – BE’79
Zwaluw VFC
9-jan Zwaluw VFC – Nemelaer
14-jan Zwaluw VFC – Leones
Voorbereidingskalender
5-jan ZVS/Bodemflex – BE’79
7-jan Alem – DVG
DBN’22 – Maliskamp
EVVC – Volkel
RKKSV – Baardwijk
9-jan Avanti’31 – SCG’18
BLC – CHC
Emplina – Nivo Sparta
Essche Boys – Nieuwkuijk
Zwaluw VFC – Nemelaer
Nooit Gedacht – BMC
Oosterhout – RKDVC
Nooit Gedacht – BMC
11-jan Haarsteeg – DESK
Heeswijk – Nulandia
13-jan BLC – VCB
Nivo Sparta – Dieren
Vlijmense Boys – Groote Lindt
Vlijmense Boys – RWB
Vlijmense Boys – NOAD’32
14-jan WHV – Boxtel
Sarto – CHC
DVG – EDN’56
Den Dungen – Boekel Sport
Venhorst – DSC
Emplina – Nulandia
Haarsteeg – Be Ready
Hedel – HRC’14
Gilze – Helvoirt
Maliskamp – Maaskantse Boys
Nooit Gedacht – Rhode
RKDVC – Uno Animo
DESO – RKVSC
Zwaluw VFC – Leones
16-jan Avanti’31 – OJC Rosmalen O23
BVV – Nijnsel
SCG’18 – Essche Boys
Nemelaer – DVG
OJC Rosmalen – Roda Boys
Schijndel – Nieuwkuijk
DSC – Wilhelmina
18-jan Avesteyn – Den Dungen
20-jan Nederlaagtoernooi bij Hedel met BVV, Vlijmense Boys en RKVSC
21-jan DVG – Jong Brabant
Dussense Boys – Essche Boys
ODC – WEC
Wilhelmina – Pusphaira
BMC – Herpinia
23-jan GVV’63 – Alem
DVG – Nieuwkuijk
Hedel – Unitas’28
Jan van Arckel – ASH
OJC Rosmalen JO19-1 – RKKSV
VOW – Wilhelmina
25-jan Avesteyn – BVV
Boskant – BMC
27-jan Jan van Arckel – SV Capelle
28-jan Avesteyn – Maliskamp
Jong Brabant – ODC
HVCH 2 – RKKSV
RKVSC – FC Drunen
30-jan OJC Rosmalen – CHC
Essche Boys – Nemelaer 2
1-feb Jan van Arckel – BVV
16-feb Jong Brabant – Essche Boys
17-feb Jan van Arckel – Haaften
18-feb Avanti’31 – Emplina
Vorstenbossche Boys – ODC
Beerse Boys – RKDVC
Foto: Gerald van Zanten