Flink vernieuwde selectie voor BLC
DEN BOSCH – BLC gaat het nieuwe seizoen in met een flink vernieuwde selectie. Zeven bekende namen zijn er na de zomerstop niet meer bij. Zij worden vervangen door een enkele routinier, onbekende nieuwkomers en vooral veel jeugdig talent.
Bas van den Berk is er niet meer bij. Hij vertrekt naar het tweede elftal van DBN’22. Bilal Alla gaat in een ander (recreatie)team van DBN spelen, doelman Paul van den Elzen maakte de overstap naar Emplina en Koen Boelen, Thomas Mesu (foto) en Luc Pelleboer gaan allemaal in een lager elftal van BLC verder. Matthew Maas is voorlopig, wegens een zware blessure, ook niet inzetbaar.
Dertien nieuwe spelers
Er zijn heel wat nieuwe selectiespelers. Bas van Buul, Brent Marechal en Tom Lurling komen alle drie over van Emplina, voormalig FC Engelen-speler Benji Verhoeven trekt de voetbalschoenen weer aan, en verder sluiten Jordy van der Linden (FC Schadewijk), Justin Konings (Seolto), Robin Dambruck (sv Maarssen), Philip van den Oord (WSV Well) en Finn Sluiter van Wilhelmina aan.
Guillermo le Couvreur zou bij Real Lunet blijven, maar koos op het laatste moment toch eieren voor zijn geld en gaat ook de kleuren van BLC verdedigen. En tot slot stromen vanuit de eigen jeugd Guus van Mackelenbergh, Koen van der Waal en Mick Reinders door naar de selectie.

