Bas Gösgens strijkt neer in Nieuwkuijk
NIEUWKUIJK – Nieuwkuijk heeft de opvolger van Ronny Everaerts binnen. Met ingang van seizoen 2026-2027 staat Bas Gösgens voor de groep van de tweedeklasser. De ervaren oefenmeester, die actief was bij Oisterwijk, Deurne, UNA, UDI’19, BVV, ZSV, OJC Rosmalen, sv TOP en Trinitas Oisterwijk, pakt na een sabbatical de draad weer op.
“Met het aanstaande vertrek van Ronny Everaerts wilden we weer een trainer met ervaring aanstellen”, vertelt Rik de Langen, voorzitter van de technische commissie van Nieuwkuijk. “We hebben een leuke groep en in onze jeugd lopen zeker nog aardige talenten rond. We zochten iemand die ambitie toont, spelers verder wil ontwikkelen en talentvolle jeugd inpast, zodat we ook in de toekomst kunnen blijven presteren. Maar wel mét plezier, want dat laatste vinden wij bij Nieuwkuijk minstens zo belangrijk.”
Lekker dichtbij
De voetbalvisie van Gösgens, momenteel zonder club, bleek goed aan te sluiten bij wat Nieuwkuijk voor ogen heeft. De Bossche trainer zegt Nieuwkuijk al langere tijd te volgen. “Geweldige prestatie dat ze als betrekkelijk kleine club zo’n goed eerste elftal op de been kunnen brengen. En dan ook nog eens met vooral jongens uit de eigen gelederen. Dat zegt veel over de jeugdopleiding en binding met de club. Ik zocht een club met ambitie, waar plezier en het inpassen van talent belangrijk zijn. Dat vond ik bij Nieuwkuijk. En het is ook nog eens lekker dichtbij.”

