Meulendijk nieuwe trainer BMC
BERLICUM – Erik Meulendijk is in het nieuwe seizoen de hoofdtrainer van vierdeklasser BMC. De in Rosmalen woonachtige oefenmeester, die eerder werkzaam was bij DSC en Emplina en onlangs vroegtijdig stopte bij Prinses Irene, volgt in Berlicum Ton Berens op.
“Zoals eerder gemeld heb de kerstvakantie gebruikt om mijn toekomst te overdenken”, refereert Meulendijk aan zijn eerdere reactie op onze site. “Met mijn werk en sociale ondernemingen, het trainerschap én begeleiding en training van jeugdtrainers was ik wel erg veel ballen letterlijk in de lucht aan het houden. Teveel eigenlijk. Maar doordat ik nu al plots een half jaar sabbatical heb, gaf dat weer nieuwe mogelijkheden.”
Echt blij zijn
Zoals altijd ging Meulendijk met iedere club die in hem geïnteresseerd was in gesprek. “Vanaf het eerste moment had ik een goed gevoel bij deze mooie vereniging”, zegt hij over BMC. “Goede organisatie, goede structuur, waarbij alle randvoorwaarden er zijn om met deze selectie en komende jeugdspelers vanuit een goede jeugdopleiding een mooi doel na te gaan streven. Ik ben dus blij met deze nieuwe uitdaging, maar kan pas écht blij zijn als de groep van Prinses Irene, waar ik de afgelopen jaren mee heb gewerkt, hun doel bereikt. Als ze zich handhaven in de 2e klasse dus.”